Sosyal medyada birçok hesap tarafından “zaman yolcusu” adı altında yapılan kehanetlere, bilgilere ve paylaşımlara oldukça sık rastlıyoruz ancak bu defa yapılan bir paylaşım tüm dünyanın dikkatini çekti.

Zaman yolcusu olduğunu söyleyen bir kişiden geleceği dair aldığı bilgileri paylaşan Kahwi Leonard isimli bir kullanıcı, yaptığı paylaşım ile tüm dikkatleri üzerine çekerken bu defa korkutmayı da başardı.

Kahwi Leonard , bu yaz gerçekleşecek olan korkunç olaylara dikkat çekerken Amerika’da büyük bir depremin yaşanacağını ve dünya çapında milyonlarca insanın ortadan kaybolacağını aktardı.

‘thehiddingod1’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan ve oldukça da popüler olan Kawhi Leonard, sosyal medyadaki son gönderisinde kıyametin işaretlerinden söz etti.

Kendisini zaman yolcusu ilan eden bir kişiden bilgi aldığını iddia eden TikToker, bu yaz başlayacak olan kıyamet olayları için tüyler ürpertici bir video da yayınladı.

2

Kehanetlerinin Temmuz ve Ekim ayları arasındaki zaman dilimini kapsadığını söyleyen TikTok kullanıcısı “UYARI: Bir zaman yolcusundan sızdırılmış bir belge, 2022 için bu tarihleri hatırlamamız konusunda bizi uyardı” notunu ile paylaşım yaptı.

Kısa sürede milyonlarca izlenmeye ulaşan gönderide, “ 14 Temmuz 2022 tarihinde Amerika’da büyük bir depremin yaşanacak. 9 Ağustos 2022 tarihinde ise dünya çapında 2 milyon insan gizemli bir şekilde ortadan kaybolacak. 3 Ekim 2022’de ise insanlık yeni bir yaşamtürü keşfedecek” sözleri yer aldı.

Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek! Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek!

1