Bankalardaki faiz getirilerine yeni bir soluk geldi. Yeni yılda %25 hoşgeldin faizi ile birlikte sizler de mevduat hesabı açabilirsiniz. Banka, İlk defa mevduat hesabı açacak müşterilerine yüksek faiz ile getiri imkanı sunuyor. Kampanyada şartlar ve detaylar ise belli oldu.

Vadeli mevduat getirisi faiz oranlarını inceleyen vatandaşlar, en uygun faiz teklifini araştırıyor. Üstelik vadeli hesaplardaki faiz oranları kıyaslandığında bir banka ön plana çıkmaktadır. Peki hangi banka, size daha fazla faiz getirisi sağlayacak? İşte son kampanya ile birlikte yeni yılda dikkatleri üzerine çeken kampanya hakkında konuşacağız.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Denizbank Faiz Getirilerini Artırdı!

Vadeli mevduat hesabı açanlara özel kampanya sunan Denizbank, Hoşgeldin Faizi olarak %25'lik faiz oranını sunuyor. Üstelik yeni hesap açanların değerlendirebileceği bu kampanyada son başvuru tarihine oldukça az bir zaman kaldı. Yani elini çabuk tutan önemli bir faiz getiri imkanını değerlendirebilir.

En Az 5000 TL Şartı!

Vadeli hesaplarda hoşgeldin faizinden yararlanmak için en az 5000 TL'nizin olması gerekiyor. En fazla ise 2 milyon TL üzerinden faiz getirisi sağlayabileceksiniz. Kampanyada yüksek oranda Hoşgeldin Faizi'nin olması ise dikkat çekti.

15 Ocak 2023 Son Başvuru Tarihi!

Denizbank'ın yüksek faiz getirili kampanyasına katılmak isterseniz de 15 Ocak 2023'e kadar vadeli mevduat hesabı açmanız gerekmektedir. Bu sayede faiz getiri fırsatından yararlanmanız mümkün olacaktır. Ayrıca ilk defa vadeli faiz hesabı açma şartını da unutmayın. Daha fazla detay ve bilgi için Denizbank ile iletişime geçebilirsiniz.