2023 yılında zamlanan tüp fiyatlarına bir de depozito zammı eklendi. Aygaz'dan gelen açıklamada küçük ve büyük tüp için ayrı depozito fiyat tarifesi uygulanacak. 240 TL'lik iade ödemesi nasıl alınır? İşte Aygaz depozito fiyatlarına dair güncel duyurular...

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Tüp sahibi olanlar, boş tüp için belirli depozito ücreti ödemektedir. Bu doğrultuda Aygaz'dan gelen açıklamada ise yeni depozito ücretleri duyuruldu. Küçük ve büyük tüp için farkı fiyat tarifesi uygulanacak.

Büyük Tüpte Depozito Kaç TL Oldu?

Aygaz'a ait maksi tüp için ödenecek depozito ücreti 240 TL oldu. Tüpü iade etmeniz durumunda da bu ödemeyi geri alabileceksiniz. Bu nedenle boş tüp teslim edenlerin alacağı yeni ücrette güncelleme yapıldığı belirtildi.

aygazz

Küçük Tüpte 120 TL Ödenecek!

Küçük tüpün iade bedeli ise 120 TL olarak belirlendi. Eğer Aygaz'dan hizmet almak istiyor ancak Aygaz markasına ait boş tüpünüz yok ise tercih edeceğiniz tüpe göre değişmekle birlikte depozito ücreti ödemelisiniz. 2023 yılında tüpe gelen zamlarla birlikte depozito ücretleri de ciddi oranda yükseldi.