Türk Telekom Operatör Servisleri ve Yeni Nesil Uygulamalar Uzmanı Alımı yapıyor

Türk Telekom kariyer adresinde geçtiğimiz günlerde yeni bir ilan yayınladı ve bu ilan ile sayısı belli olmadan İstanbul ilinden Operatör Servisleri ve Yeni Nesil Uygulamalar Uzman alımı yapacağını açıklamıştır. BAŞVURU ŞARTLARI İLE İLGİLİ DETAYLAR Örgü

Genel 19.01.2019 - 20:21 04.05.2021 - 04:26 İlan35
Türk Telekom kariyer adresinde geçtiğimiz günlerde yeni bir ilan yayınladı ve bu ilan ile sayısı belli olmadan İstanbul ilinden Operatör Servisleri ve Yeni Nesil Uygulamalar Uzman alımı yapacağını açıklamıştır.

BAŞVURU ŞARTLARI İLE İLGİLİ DETAYLAR

Örgün eğitim veren 4 yıllık bölümlerden mezun olmak (tercihen Ekonomi Enstitüsü, Planlama Yüksek Lisansı), Ürün ve Proje Yönetimi, Bilgi Teknolojileri ve trendlerinde en az 2 yıl deneyimli,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizceye hakim olmak,
Gelişmiş MS Office programlarında tecrübeli,  Güçlü sayısal ve analitik düşünme becerileri, detaylara dikkat eden,  İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Takım çalışması, planlama ve organizasyon becerileri yüksek, Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneği güçlü, Askerlik görevini erkek adaylar için tamamlamış olması gerekmektedir.

Mevcut operatör servislerinin uçtan uca ürün yönetimini gerçekleştirmek, Pazar fırsatlarını ve ürün vizyonunu ve stratejisini tanımlayın. Bu stratejiler ile ilgili eylemleri iç ve dış taraflarla birlikte planlamak ve yürütmek, Operatör hizmetlerinde yeni abone kazanmak ve geliri artırmak için yeni ürünler ve fikirler geliştirmek, Yeni ürün kapsamında ilgili tarafları koordine etmek ve Kampanya başlatmaları, Müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak en iyi uygulamaları, en iyi uygulamaların içeriğini ve teknik perspektiflerini anlamak ve uygulamak.

Kurumun başvuru şartlarını taşıyan adaylar https://goo.gl/AHkr8D adresine giderek üye girişi yapmalı ya da kayıt olmalı ve aşağıda resimde belirtilmiş şekilde başvurularını yapabilirler.Kurumun diğer ilanlarına ulaşmak için ilgili adrese gittikten sonra "açık pozisyon" yazan butona tıklayıp inceleme yapabilirsiniz.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@