Diyarbakır’daki küçük yaştaki çocukların takke ve tekbirlerle yürütülmesi şaşkınlık yarattı.

TÜGVA, Diyarbakır’da düzenlediği bir etkinlikte küçük yaştaki çocukları takke ve tekbirlerle yürüttünce ortaya ilginç kareler çıktı.

Tepkiler sonrası açıklama yapan TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu ise, amaçlarının çocukların milli manevi değerlerine, vatanına, milletine, bayrağına bağlı nesiller olarak yetişmesi olduğunu söyleyerek kendini savundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan TÜGVA Genel Kurulu'nda gençlere tavsiyelerde bulundu - Siyaset Haberleri

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Diyarbakır'da “Yaz Okulu Projesi Kapanış Programı” kapsamında düzenlediği bir etkinlikte küçük yaştaki çocukları takke ve tekbirlerle yürüttüğü görülürken, TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu'nun açıklamaları ile ülke genelinde 120 bin öğrencinin, Diyarbakır’da ise 5 bin öğrencinin eğitimlere katıldığı öğrenildi.

4 Mayıs 2024 Resmi Gazetede Açıklanan Karar: Emeklilere 100.000 TL Ödeme 4 Mayıs 2024 Resmi Gazetede Açıklanan Karar: Emeklilere 100.000 TL Ödeme

TÜGVA, Diyarbakır'da yaz okulu yürüyüşü düzenlendi - Haber Oku

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın kurucuları arasında yer alması ile bilinen Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), Diyarbakır’da “Yaz Okulu Projesi Kapanış Programı” kapsamında gerçekleşirken tepki çeken yürüyüşün Dağkapı Meydanı’ndan, Fatihpaşa Camisi’nde kadar sürdüğü öğrenildi.

Yürüyüşe, TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, eğitmenler ve ortaokul öğrencileri katılırken yürüyüşün ardından ise Fatihpaşa Camisi’nde namaz kılındı.

TÜGVA'nın Dargeçit ve Midyat temsilcilikleri açıldı

Bu arada Eminoğlu, önümüzdeki yıl daha ciddi katılımlarla yaz okullarına devam edeceklerinin de bilgisini verdi.

Ensar Vakfı Ordu Şubesi'nin programında Bilal Erdoğan: "16 Nisan, Türkiye'nin geleceğinin bağımsızlık anlayışı üzerinde

TÜGVA, Ensar nereye kadar?