Irak topraklarında 5 Şehit verdiğimiz ülkemizde, İstanbul Aydın Üniversitesi'ndeki görüntüler sosyal medyada tepki topladı.

Irak'ta 5 şehit verilmesinin ardından birçok üniversite müzikli etkinlikleri iptal ederken İstanbul'da bulunan Aydın Üniversitesi'nde yabancı uyruklu öğrenciler için saatlerce süren eğlence düzenlendi ve dahası Arap ülkelerinin bayrakları açıldı.

Irak'ın kuzeyinde verdiğimiz aynı zamanda yakın arkadaş olan 5 şehidimizle ilgili birçok müzikli etkinliklerini ve festivaller iptal edildi ancak yabancı uyruklu için olan bir etkinlik iptal edilmezken dahası da yapıldı.

Traditional Cultural Day adı altında düzenlenen festival, gelen şehit haberlerine rağmen iptal edilmedi ve tartışmalı müzik yasaklarını hatırlatacak şekilde müzik yayınları ise yüzlerce metre uzaktaki evlerden duyulacak kadar son ses yapıldı.

Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif... Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif...

Festival kapsamında gün boyu Arapça müziklerin yayın edildiği okulda, sık sık Arap ülkelerine ait bayraklar da açıldı.

İşte o görüntüler;