Migros Sanal Market üzerindeki indirimler belli oldu. Tuvalet kağıdının 8'li 16'lı ve 32'lisi uygun fiyata satılıyor. Migros'daki bu indirimi kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun. Detaylarıyla birlikte Migros fırsatları hakkında bilgiler verildi. Ocak 2023'teki indirimler kaç gün sürecek?

Carrefour Sanal Market indirimleri açıklandı. Güncel olarak duyurulan fırsatlara bir yenisi daha eklendi. Peki ya hangi ürünler uygun fiyata satılıyor? Carrefour'dak indirimler arasında en çok dikkat çeken tuvalet kağıdı oldu. Çünkü geçtiğimiz yıl fiyatı ciddi oranda artan tuvalet kağıdı, artık daha uyguna satılıyor. 2023 yılındaki zamlara rağmen indirimli hali ile dikkat çekti. Peki Ocak ayında tuvalet kağıdındaki fiyatlar hkakında ne biliyoruz?

Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor

Tuvalet Kağıdı İndirimli Satılacak!

Eğer Migros Sanal Market üzerinden alışveriş yapacaksanız tuvalet kağıdındaki fırsatı kaçırmayın. Marketin sunmuş olduğu fırsatlar ve çok daha fazlası paylaşıldı. 8'li 16'lı veya 32'li tuvalet kağıdındaki indirimler belli oldu. Bu fiyata bu ürünleri bir daha bulmanız zor olabilir.

tuvaletkağıdıtuvaletkağıdı2

Migros Sanal Market İndirimleri

  • Solo akıllı seçimler 8'li tuvalet kağıdı fiyatı 64,90 TL 
  • Silen ultra tuvalet kağıdı 32'li tuvalet kağıdı 169,90 TL 
  • Solo akıllı seçim tuvalet kağıdı 16'lı fiyatı 124,90 TL iken yüzde 25 indirim ile 72,90 TL'dir.
  • Papia ipek özlü 6'lı tuvalet kağıdı fiyatı ise yüzde 60 indirim ile 103,90 TL iken 41,90 TL'ye düştü.