Senaryosunun, ünlü yazar Gülseren Buğdacıoğlu’nun kitabından esinlenildiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, her hafta Çarşamba günleri TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Dizideki başrollerden Mehdi tarafından Zeynep’in kaçırılması üzerine meydana gele

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!
Senaryosunun, ünlü yazar Gülseren Buğdacıoğlu’nun kitabından esinlenildiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, her hafta Çarşamba günleri TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Dizideki başrollerden Mehdi tarafından Zeynep’in kaçırılması üzerine meydana gelen ve kontrolden çıkan olayla silsilesi izleyiciye aktarılıyor. Konusu itibari ile çok ilgi çekmesine rağmen TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi final yapacağı söylentisi sosyal medyada yoğun olarak dolaşıyor. Peki Doğduğun Ev Kaderindir dizisi gerçekten final yapacak mı?

Doğduğun Ev Kaderindir Final Yapacak Mı?


İlk bölümüyle ekran başındaki izleyiciyi etkilemeyi başaran ve çok popüler olan Doğduğun Ev Kaderindir her hafta yayınlanan bölümleri ile izleyiciyi ekran başına çekiyor. Böyle bir diziyle ilgili şok edici bir gelişme yaşandı. Dizinin yayından kaldırılacağı iddiası özellikle dizi hayranlarını üzüntüye boğdu.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin Final Yapacağı Doğru Mu?


Dizi hayranlarının ortaya atılan iddia üzerine en çok merak ettiği konulardan birisi haline gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi final yapacağı doğru mu sorusu şu an için henüz netlik kazanmış değil. Çünkü ne dizinin yapımcılarından ve oyuncu kadrosundan ne de TV8’den dizinin kaldırılacağına ilişkin resmi bir açıklama yapılmadı. Bununla birlikte tersi yönde de sevindirici bir açıklama gelmemiş olması da sosyal medyadaki iddiaların doğruluk payını arttırıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Bölüm Özeti


Heyecanın sürekli yüksek seviyede olduğu Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü de büyük bir heyecan fırtınasını izleyiciye sunuyor. Yeni bölümde Zeynep, Mehdi’nin uzaklaştırma kararı ile kendisinden uzaklaşmasının getirdiği rahatlık içerisindedir. Bu süreçte ihtiyaç duyduğu destek için Barış’ın evine sığınır. Zeynep ve Barış arasındaki bu yakınlaşma aslında birbirlerinin yaraları için birbirlerine ne kadar yararlı olabileceklerini görebilmeleri açısından ciddi bir fırsat oluşturur. Mehdi ortadan kaybolunca hem ailesi hem de Zeynep’in ailesi farklı şekilde endişeye kapılır. Bu süreçte Nermin ve Skine için farklı bir hesaplaşma içerisinde olacaktır. Dizinin yeni bölümü yine her saniyesiyle izleyicide heyecanı doruk noktasına taşıyor. Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümü ile izleyiciyi nelerin beklediği görülecek.