Twitch yayıncısı Jr Lost lakaplı Melih Kalkan, kansere yenik düştü. Küçük oyuncunun bir süredir kanser tedavisi gördüğü biliniyordu. Tanınmasında payı olan Unlost isimli Twitch fenomeni ile yayın yapmaktaydı. Sosyal medya ve Twitch dünyası genç yayıncının ölümü ile sarsıldı.

Jr Lost  lakaplı başarılı e-spor oyuncusu Melih Kalkan, ne yazık ki kansere yenik düştü. Bir süredir kanser tedavisi gördüğü belirtiliyordu. Melih Kalkan'ın ölümü sosyal medyadaki sevenlerini kahretti. Unlost lakaplı ve kendisine yol gösteren Twitch yayıncısı Cantuğ Özsoy ise ölüm haberi sonrasında ne diyeceğini bilemedi. 

Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir

Melih Kalkan ( Jr Lost) Neden Öldü?

Melih (Jr Lost) Kalkan'ın ölüm nedeni akciğer kanseri olarak açıklandı. Ciğerlerinde bulunan Kistik Fibrosiz'den ötürü tedavi görmekteydi. Tedavi süreci ile birlikte e-spordaki faaliyetlerini de sürdürüyordu. Küçük yaşına rağmen kendisinden yaşça büyük rakiplerine göz açtırmaması ile nam salmıştı.melihklkan

Melih Kalkan Kimdir?

Melih Kalkan, 2008 doğumlu e-spor oyuncusudur. CS:GO ve Valorant oyunlarını profesyonel olarak oynamaktadır. Küçük yaşına rağmen e-spor tutkunu olan Melih Kalkan, sergilediği performans ile Youtube Twitch'te ünlü oldu. Youtube kanalının anlık olarak 100 bin aboneyi geçtiği ve her geçen gün de arttığı belirtiliyor. 

Unlost Yayınları ile Tanındı

Melih Kalkan'ın Unlost yayınları ile tanındığı ve Twitch'teki yayınlar esnasındaki harika oynayışı ile nam saldığı biliniyor. Henüz 14 yaşında olmasına rağmen oyun dünyasının etkili isimlerinden biri haline gelmişti.