Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Nesrin Cavadzade'nin başrollerini paylaştığı Üç Kuruş dizisinin ilk afişi yayınlandı!

Show Tv'nin pazartesi akşamları için hazırladığı Ay Yapım imzalı, Üç Kuruş dizisinin çekimleri hızla devam ediyorken, ilk afiş yayınlandı.

 Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade'nin başrolünde olduğu ve kadrosunda  Nursel Köse, Aslıhan Malbora, Civan Canova, Burak Altay ve Aytaç Uşun gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş dizisinin heyecanla bekleniyor.

show-tv-uc-kurus-dizisine-bomba-isim-cukurun-devami-yeni-sezonu-sallayacak-hem-oyuncular-hem-kon-1

Bir seri katil, polis ve mafya üçgeninde geçen olayları anlatan dizinin oyuncu kadrosu ise genişlemeye devam ediyor.

Üç Kuruş dizisi seri katil İrfan'ın işlediği cinayet sahnesiyle başlıyor. İrfan kurbanını öldürdükten sonra üzerine 3 kuruş atıyor. Dizi adını bu simgeden alıyor.

 Bir hanın altında kumarhane işletmekte olan Kartal'ı (Uraz Kaygılaroğlu) polisin yakaladığı bir operasyon sahnesi ekrana gelecek. Kartal ve ailesinin yaşadığı mahallenin hikayesi de dizide konu alınacak. Kartal ve İrfan'ın bağlantısı ise dizinin ana merkezini oluşturmuş olacak.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

SenaryosunU Damla Serim ve Murat Uyurkulak'ın kaleme aldığı, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki 'Üç Kuruş'un çekimleri devam ederken herkesin merakla beklediği dizinin afişi paylaşıldı. İşte Üç Kuruş dizisinden ilk kareler..

üçkuruş