Kasım ayında otomobil satın almanın belki de tam zamanı diyebiliriz. Çünkü pek çok markadan duyuru geldi ve otomobil fiyatlarının ucuza satılacağı vurgulandı. Kampanyaya hangi marka ve modeller dahil oldu?

Markalar tek tek duyurularını yaptı. Kimi Türkiye pazarına ilk defa giriyor kimi ise Kasım ayına özel fiyatları uygun tutmak istiyor. İşte marka marka yapılan fiyat kampanyaları... Otomotiv dünyasında Kasım ayı, alıcılar için cazip fırsatlarla dolu. Suzuki ve DFSK, yeni otomobil alacaklara indirim, takas ve düşük faiz seçenekleri sunuyor. Ayrıca Peugeot, elektrikli otomobil modeli E-308'i Türkiye pazarına sundu, bu model özellikle performansı ve tasarımıyla dikkat çekiyor.

DFSK'nın Kasım ayı kampanyası, finansman seçenekleri ve nakit alım desteği ile öne çıkıyor. Özellikle Fengon 5 ve C31 modellerinde faizsiz kredi ve nakit alım desteği sunuluyor. Ayrıca, DFSK'nın elektrikli kamyoneti EC31 ve van modeli EC35, faizsiz kredi ve takas destekleri ile satışa sunuluyor. Bu modelleri satın alanlara özel olarak sunulan "DFSK Duvar Tipi Şarj Ünitesi" de kampanyanın bir parçası.

peugeote308

Suzuki ise kasım ayında, Swift Hibrit modeli için takas desteği ve faizsiz kredi seçenekleri gibi avantajlar sunuyor. Suzuki'nin diğer modelleri S-Cross Hibrit, Vitara Hibrit ve Jimny de cazip fiyatlarla ve uygun kredi koşulları ile alıcıların beğenisine sunuluyor.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Peugeot'nun tamamen elektrikli modeli E-308 ise performansı, düşük yakıt tüketimi ve uzun menzili ile öne çıkıyor. Şehir içinde 510-525 km, birleşik kullanımda ise 410-413 km menzil sunan E-308, hızlı şarj özelliği ile 30 dakikadan kısa sürede yüzde 80'e kadar şarj edilebiliyor. E-308'in tasarımı ve güvenlik özellikleri de dikkat çekici. PEUGEOT 3D i-Cockpit® ve PEUGEOT i-Connect teknolojisi ile sürücüye benzersiz bir deneyim sunuyor.