Ucuz fiyatlı kırmızı et için belediye güzel haberi verdi. Son zamanlarda artan et fiyatlarına rağmen uygun fiyata satın alabileceksiniz. Peki hangi şehirde et indirimli olarak satışa sunuluyor? İşte kırmızı et ve sucuktaki son durum...

Ucuz kırmızı et arayışında iseniz sizler de bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Hali hazırda Et ve Süt Kurumu'na ait şubelerin uygun fiyattan et verdiğini biliyoruz. Ancak İzmir'de ikamet ediyorsanız daha farklı alternatifleri de değerlendirmeniz mümkün. Sürekli olarak artan kırmızı ete rağmen belediyeden önemli bir hamle geldi. İzmir Büyükşehir Belediyesi, son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken bir adım attı. 

Ucuz Fiyatlı Kasap Sayıları Arttı!

Halkın Kasabı adı verilen bu kasaplar üzerinden uygun fiyatlı et satışı gerçekleştiriliyor. Vatandaşın daha uygun fiyata et alması amaçlanacak. Eğer fırsatı değerlendirirseniz sizler de 169 TL'ye kıyma alabilirsiniz. Diğer ürünlerin fiyatları haberimizde yerini aldı.

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

adreskasap

Belediye Başkanı Açıklama Yaptı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer, açıklamasında Halkın Kasabı "şubelerimizi 7'ye çıkardık. Ekonomik şartlar yüzünden lüks hale gelen et ürünlerini hemşehrilerimize mümkün olan en uygun fiyatlarla vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz." dedi.

Halkın Kasabı Et Fiyatları

1 Kilo Kıyma 169 TL
1 Kilo Sucuk 199 TL
1 Kilo Kuşbaşı 199 TL

kasapfiyat