Ümit Özdağ'ın İzmir'in 100.Yıl kutalamalaraına gölge düşüren korkunç açıklamaları sosyal medyada yoğun tepki ile karşılandı.

Milyonların hazırlandığı İzmir'in Kurtuluş Kutlamaları ve Tarkan konserine gölge düşürecek açıklamalar Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ'dan geldi.

Dün şüpheli şekilde yıkılan ve "sabotaj" iddiası ile gündem olan sahne yıkımı sonrası bugün de Ümit Özdağ'dan gelen "Emniyet teyakkuzda" şeklindeki uyarılar ve açıklamalar yoğun bir tepki gördü.

Ümit Özdağ: Türk milletine hizmet benim için onurdur - Son Dakika

"Emniyet teyakkuzda. Suriyeli grupların ve Arap terör örgütlerinin büyük olaylar çıkaracağına dair istihbarat akışı var. Yıllarca uyardık, buna rağmen tarlanın sürülmesine izin verdiğiniz. Olacak her terör saldırısının iki sorumlusu vardır; Terör örgütü ve AK Parti"  diye sosyal medya hesabından seslenen Özdağ İzmir'in katılım rekoru kırması beklenen 100.Yıl kutlamaları ile ilgili "gölgede bırakma" girişimi yapmakla suçlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'ye taziye telefonu

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?

Muhalif kesimde ilk zamanlar AKP ve Erdoğan karşıtı olan ve sert söylemleri ile hatırlanan MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye benzetilen ve hakkında "muhalif oyları bölme" şüphesi sürekli dile gelen Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ'ın neden tam da 9 Eylül'de ve kutlamalar öncesi bu kadar ciddi bir iddiada bulunduğu ve korku saldığı sosyal medyada tartışma yarattı.