Son dönemin ünlü sunucularından olan Şule Aydın, Zafer Partisi ile gündem oldu.

Şule Aydın kimdir? Şule Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Şule Aydın ne söyledi? Şule Aydın neden söyledi? gibi sorular dünden beri internet ortamında en çok aranan sorulardan oldu.

Son dönemin tartışmalı siyasetçilerinden ve Süleyman Soylu ile olan kavgasına rağmen geçmiş dönem yaşanılanlar ise Süleyman Soylu'ya benzetilen Zafer Partisi Başkanı Ümit Özdağ son olarak hedef tahtasına haber sunucusu Şule Aydın'ı koymuştu.

Konya'da üretilen silahlarla ilgili olarak yaptığı "silahları kime verdiğinizi açıklayın yoksa biz açıklayacağız" söylemini habere taşıyan Şule Aydın, Özdağ'ın bu sözlerini verdikten sonra "evet açıklasınlar diye seslendi Ümit Özdağ. Peki açıklamazlarsa Sayın Özdağ kendisi açıklayacak mı? Siyasette çünkü böyle bir dil de oluşmaya başladı. "Açıklayın" diye sesleniliyor ama sonrasında yeni bir açıklama gelmiyor. Ya da "ben konuşursam" deniliyor ama konuşulmuyor. Evet Özdağ'ın soruları önemli. Önümüzdeki süreçte de çok konuşulacağa benziyor" demişti.

Ümit Özdağ'dan Süleyman Soylu'ya: Duydum ki İstanbul'dan bile Çevik Kuvvet getirip barikatlar kurmuşsun,

Ümit Özdağ ise şaşırtan bir şekilde, gerçekten yaşanılan ve birçok kişinin de anlam veremediği devamı gelmeyen açıklamaları hatırlattığı için Şule Aydın'ı hedef göstererek hesap sordu.

Özdağ'ın "Yıllarca yandaş kanal diye A Haber, AKİT Tv’ye en ağır ve haklı eleştirileri yaptık ve yapıyoruz. Halk Tv, senin A Haber ve AKİT ATV’den hiç farkın yok. Sunucu kızım, sen hiç utanmadın mı? Annen ve baban “Biz seni bunun için mi yetiştirdik?” diye sorunca utanmayacak mısın?" sözleri ile yaptığı bu sitem ise sosyal medyadan yoğun bir eleştiri aldı.

Cilt Bakımı Sırları Cilt Bakımı Sırları

Sosyal medyada "Ümit Özdağ, Halk TV sunucu ve yapımcısı Şule Aydın’a büyük haksızlık ve hakaret etti! Spikerin tek dediği ‘Bahsettiğiniz silâhlar kimin, açıklayın, neyi bekliyorsunuz’! Kesinlikle ayni fikirdeyim! Herkes ‘Ben bi konuşursam’ modunda ama kimse konuşmuyor! Kim tutuyor sizi yav" denilerek tepki gözterine Ümit Özdağ tutumuna "Yalan mı söylemiş anlamadım? Konuşursam yer yerinden oynar diyenler yok mu? Ayrıca sizin mantığınız ilginç. Açıklayacaksanız açıklayın. Yani açıklamazsanız açıklarız pazarlığı yada kelime oyunu neden?" şeklinde sorular da geldi.

İşte o tepki gösterilen Şule Aydın konuşması;