Fox TV'de program sunmakta olan Çağla Şikel'in sağlık durumu merak ediliyor. Hastanelik olduğu belirtilen Şikel'in şu an nasıl olduğuna dair açıklama geldi.

Son dönemde hem paylaşımları hem de özel hayatıyla sıkça gündeme gelen Çağla Şıkel, son birkaç gün içinde FOX TV'de sunduğu "Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün" programına katılamadı. Bu durumu fark eden hayranları merakla nedenini sorguladı. Ünlü sunucu, yaşadığı gıda zehirlenmesi sonucu hastanede tedavi gördüğünü belirtti.

"HASTANEDEYİM, CUMARTESİDEN BU YANA TEDAVİ GÖRÜYORUM"

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri

Çağla Şıkel, hayranlarının endişesi üzerine Instagram'dan hastane odasından bir kare paylaşarak, "Birçok kişi neden ekranda olmadığımı merak etti. Cumartesi bir gıda zehirlenmesi yaşadım ve o zamandan beri hastanedeyim. CRP değerim henüz istenen seviyeye gelmedi. Bana mesaj yollayan ve iyi dileklerini ileten herkese teşekkürler" diye yazdı.

caglaşikel

"HASTANEDEN DÖNDÜM, BAZI TAKVİYELER ALDIM"

Ardından başka bir paylaşımda bulunan Şıkel, "Az önce hastaneden döndüm. Yeterince sıvı ve besin alamadığım için bana takviye verildi. Yüksek olan CRP değerimi kontrol altına almak için çift etkili bir antibiyotik tedavisine başladık. Pozitifim ve yarın daha iyi hissedeceğime inanıyorum. Merak eden ve yanımda olan herkese minnettarım" şeklinde belirtti.