Kanal D'nin Çarşamba akşamları reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz'den üzen haber geldi. Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncusu fenalaştı ve ambulansla hastaneye kaldırıldı! Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindrouk ve Melis Sezen'in yer aldığı Sadakatsiz

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
Kanal D'nin Çarşamba akşamları reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz'den üzen haber geldi. Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncusu fenalaştı ve ambulansla hastaneye kaldırıldı!

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindrouk ve Melis Sezen'in yer aldığı Sadakatsiz dizisinde üzen haber geldi. Dizinin yıldız ismi rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Yayınlandığı tanıtım reklamlarında dahi merak uyandıran ve ilk bölümü itibariyle büyük beğeni alan BBC'nin Doctor Foster dizisinden uyarladığı Sadakatsiz dizisinin yıldız ismi hastaneye kaldırıldı.

EVİNDE RAHATSIZLANDI!

Bugün akşam saatlerinde evinde rahatsızlana ünlü oyuncu Burak Sergen ambulans çağrılarak Ulus Liv Hospital Acil Servisine kaldırıldı. Dizide Derin karakterinin babası Haluk Bey'i canlandıran 60 yaşındaki Burak Sergen'in çok halsiz olduğu  bilgisi elde edinildi.

Sette yapılan koronavirüs testlerinde negatif çıkan Burak Sergen'in rahatsızlık nedeni yapılan testlerin sonuçları çıktıktan sonra öğrenebilecek.

Nihan Ünsal ile beraberlik yaşayan Burak Sergen'in Işıl Sergen ile evliliğinden Cansın Sergen adında bir çocuğu bulunuyor. Toprak Sergen'in kardeşi olan Burak Sergen'in rahatsızlığı hayranlarını meraklandırdı. Henüz son sağlık durumu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.