Vakıfbank 10.000 TL ödeme başlattı! 3 gün sürecek kampanyaya katılmak için yapmanız gereken çok basit

Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, yapmış olduğu, ihtiyaç kredileri ile birlikte gündemde olmaya devam ediyor. Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden sizlerde yeni kampanya başvurusunu gerçekleştirebilir ve 10000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesinden faydalanabilirsiniz. 

Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 10000 TL nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara kendi banka müşterisi olması durumunda kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte vereceğini açıkladı. 

Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan tüm vatandaşların bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında, Vakıfbank üzerinden alacakları kredilerde nakit kredi ihtiyacı hızlı bir şekilde verilmektedir. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, Vakıfbank üzerinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır. 

Nakit kredi başvurusu nasıl yapılır?

Acil ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için Vakıfbank, uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi vermeye devam ediyor. Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak 10000 TL kredi kullanacak olan vatandaşların Vakıfbank müşterisi olması durumunda ihtiyaç kredisi ödemelerini Vakıfbank, mobil uygulaması üzerinden 7 24 alabileceğini söyleyebiliriz. 

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

Emekli olan vatandaşların kredi kullanabilmeleri için emekli maaş hesaplarının bu bankalar üzerinden olması gerekiyor. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ise Vakıfbank üzerinden kredi kullanmak istiyorlarsa, sigortalılık primlerinin son işyerlerinde 6 aylık olması istenmektedir. 

Belirtilen banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşların Vakıfbank üzerinden banka şubeleri banka internet sitesi üzerinden ve bankanın mobil uygulamaları üzerinden başvuru yapabileceğini söyleyebiliriz.