PTT'den önemli destek adımı! Yalnızca TC Kimlik belgesi ile başvuru yapan vatandaşlar belirli şartlar dahilinde 20.000 TL tutarında anında nakit ödeme yapılacağı duyuruldu.

Tüm PTT şubeleri önünde yoğun izdiham oluştu. PTT'den 20 bin TL anında nakit ödeme müjdesinin detayları merakla araştırılıyor. Detaylar haberimizde sizlerle...

PTT, 3 gün içerisinde sunduğu bu kredi kampanyalarında koşullara uygun olan müşteriler için aynı gün içerisinde kredi ödemelerini sağlayarak, 36 ay vade fırsatıyla 20 bin TL kredi kullandıracağını açıkladı. Sizlerde 3 gün içerisinde sunulacak olan bu ihtiyaç kredilerinden yararlanmak istiyorsanız PTT şubelerine giderek kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Krediden faydalanmak isteyen bireysel müşterilerin kredisi onaylandığı taktirde aynı gün içerisinde hesaplarına aktarılan bu kredileri hızlı ve kolay bir biçimde kullanabilecekleri bununla birlikte faiz avantajlarından faydalanabilecekleri de duyuruldu.

Başvuru Yapana PTT'den 20000 TL Anında Ödeme

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

PTT, resmi internet adresi üzerinden gerçekleştirdiği açıklamada, Aktif Bank ile ortak bir şekilde başlattığı İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında PTT şubeleri üzerinden bireysel müşteri temsilcileri aracılığıyla beraber kredi başvuru formunu tamamlayan müşterilere gelir belgesiz kredi kullandıracağını açıkladı. PTT tarafından sunulan cazip avantajlı bu ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler PTT şubelerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecek. 

PTT ve Aktif Bank ortaklığında sunulan ihtiyaç kredisine yaptığınız başvurunun ardından kısa bir değerlendirme gerçekleştilerek sizlere olumlu ya da olumsuz sonuç iletilecektir. Başvurunuz olumlu sonuçlandığı taktirde 20 bin TL limitli bireysel ihtiyaç krediniz belirttiğiniz hesaba anında aktarılmaktadır. Hesabınıza aktarılan kredinizi kullanmaya başlayabilir ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

PTT Bireysel İhtiyaç Kredisi 

PTT, Devlet'in sağladığı destek ödemelerini vatandaşlara ulaştırmakla kalmıyor belirli bankalarla iş birliği yürüterek nakit ihtiyacı bulunanlara cazip avantajlarla kredi imkanı da sunuyor. Sizlerde PTT üzerinden kullanabileceğiniz kredi kampanyalarını PTT mobil bankacılık hizmetleri üzerinden, müşteri hizmetleri üzerinden ya da bizzat PTT şubelerinden öğrenebilirsiniz. Son olarak Aktif Bank ile birlikte duyurduğu bireysel ihtiyaç kredisi ile gündeme gelen PTT, bütçesine uygun düşük faizli kredi kullanmak isteyen vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. 

Sizlerde PTT yazarak boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 20 numarasına ileterek, PTT ve Aktif Bank iş birliğinde başlatılan bu kredi kampanyasına kısa mesaj yoluyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kısa mesaj ile başvuru yapan müşteriler, 5 dakika içerisinde sonucu öğrenecekler. Onaylanan kredinizi PTT şubelerine giderek hesabınıza aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgiye PTT resmi internet adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.