Vakıfbank hesabı olanlar için önemli duyuru! Nakit isteyenlere 10.000 TL verilecek. Vakıfbank müşterileri bu haberi aldıktan sonra başvuru yapmaya başladı. İşte detaylar...

Son dakika kampanyası olarak Vakıfbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek kişilere 10 bin TL'ye kadar ödeme verileceği haberi geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, 10000 TL'ye kadar Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi alabilecek ve acil ihtiyaçlarınız için kredi kullanabileceksiniz. Nakit kredi alacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanya sadece Vakıfbank üzerinden değil, diğer kamu bankaları üzerinden de verilmektedir. Kampanyayı başlatan Vakıfbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler başvurularını yaptıktan hemen sonra kredi imkanından faydalanabilecek ve almış oldukları bu kredilerde 36 ay vadeye kadar işlem yapabileceklerdir. 

VakıfBank üzerinden kolay birşekilde 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden 10000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve anında sonucunu öğrenebilirsiniz. Banka şubeleri üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere onbin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak olan Vakıfbank, hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanmanıza olanak sağlamaktadır. 

Sıfır ve 2. El araç alacaklar dikkat! Araçlar zamlanıyor Sıfır ve 2. El araç alacaklar dikkat! Araçlar zamlanıyor

vakifbank1

Bireysel müşterilerin, başvurularını gerçekleştirebileceği bu kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız sizlerde 10000 TL ihtiyaç kredisi için 36 ay vadeli olan bu kredi kampanyasını hızlı bir şekilde katılabilirsiniz. Başvuru yapacak olan vatandaşlar, banka şubelerine gitmek için zamanları yok ise bankanın internet sitesine girerek veya bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak da 10000 TL'ye kadar verilen gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için başvuruda bulunabilir. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenecekti onaylanan tutar, hemen kendi hesaplarına yatırabilecekler.