İhtiyacı olana kredi Vakıfbank'tan geldi. Bireysel ihtiyaç kredisinde faiz oranları düşük tutuldu. Bankanın güncel kredi kampanyasında kaç bin TL kredi verilecek? İşte detaylar...

Vakıfbank'a gelenler düşük faizli kredinin tadını çıkarıyor. Bankadan çekeceğiniz kredi ile birlikte sizler de daha az faiz ödemesi yapabilirsiniz. Üstelik üst limiti oldukça yüksek tutuluyor. Kredi miktarı da sizin ihtiyacınıza göre artırılabilmekte.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Yüzde Kaç?

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisinde faiz oranı %1,57 seviyesinde tutuluyor. Bununla birlikte bankanın 36 aya varan vade seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Eğer hemen başvuruda bulunursanız belirli seviyelerden başlayan kredi faiz oranı üzerinden kredi çekebilirsiniz. Ancak ileri tarihlerde daha farklı bir kampanya duyurulabilir.

Vakıfbank Mobil ile Kredi Başvurusu Yapın!

Vakıfbank'ın mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Mobil uygulamadan yapılan başvurular kısa süre içerisinde kontrol ediliyor ve tarafınıza dönüş sağlanıyor. Eğer kredi işleminiz olumlu sonuçlanırsa da mobil üzerinden krediyi yönetmek mümkün. 

kredi2-3

125 Bin TL'ye Kadar Kredi

Vakıfbank, 125 bin TL'ye kadar kredi vermektedir. Üst limitin fazla olmasından ötürü, banka müşterileri gönül rahatlığı ile diledikleri miktarda kredi çekebilmek adına başvuruda bulunuyor.

Bireysel Krediler Sık Tercih Ediliyor

Özel bankaların yanı sıra kamu bankalarında da bireysel ihtiyaç kredileri ön plana çıkmaya başladı. Eğer paraya sıkıştıysanız ve bir şekilde kredi çekmek istiyorsanız sizler de bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için resmi internet sitesi veya Vakıfbank şubelerini ziyaret ediniz.kredi3_11zon (1)

kredi3_11zon (1)