Vakıfbank TC Kimlik Numarası Son Rakamlarına Göre 49.000 TL Ödeme Yaptı, Bu Kampanya 18 Yaş Üzerine Olacak!

Cilt Bakımı Sırları Cilt Bakımı Sırları

Vakıfbank, başlatmış olduğu yeni kampanya ile birlikte banka hesabı olan vatandaşlara 49000 TL’ye kadar nakit kredi ödemesi vereceğini duyurdu. Vakıfbank nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada 49000 TL kredi ödemelerini uygun faiz oranları ile birlikte verecek.

36 ay vadeli bireysel tüketici kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi imkanı sağlayacak olan Vakıfbank, devlet bankası olmasından dolayı başvuru şartlarına uygun olan herkese aynı gün içinde işlem yaparak, kredi kullandırımı gerçekleştiriliyor.

VAKIF BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Vakıfbank, ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerinden yapacak olan vatandaşlar, kimlikleri ve gelir, belgeleriyle birlikte en yakın Vakıfbank şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi aracılığı ile birlikte kredi başvuru formunu doldurabilir ve ne kadar kredi onayı aldıklarını, 10 dakika içerisinde öğrenebilirler.

Vakıfbank hesabı olan vatandaşlar ise kredi kullanmak istiyorlarsa internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak bankadan kredi kullanabiliyor. Vakıfbank hesabı olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvuru şartlarına uygun olmaları ile birlikte internet bankacılığı üzerinden düşük faizli kredi kullanabilir.