Vakıfbank ve Akbank, Kredi Notuna Bakmadan Anında Onaylı 7.500 TL Ödeme Veriyor! Banka Müdürleri Açıkladı. Bu iki banka üzerinden anında netice alın...

Vakıfbank ve Akbank, kredi notuna bakmadan hemen onaylı 7.500 TL ödeme veriyor! Banka müdürleri açıkladı. Vakıfbank ve Akbank yaptığı son dakika kampanyasında 7500 TL bağlamında nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara bundan sonra şartlara makul olarak prosedür gerçekletireceğini açıkladı. Kredi notunu dert etmeden kredi sicilinize göre onay alacağınız bu gereksinim kredisinde banka şubelerinden gelir belgesiz olarak da kredi kullanabilirsiniz. Kredi alacak kişiler, makul faiz oranları ile süratli bir şekilde onay alabileceklerdir. Vakıfbank ve Akbank düşük faizlerle 7500 TL kredi kullandırırken banka 3 sene vadeye kadar kredi ödeme tablosu oluşturmaktadır. Bireysel müşteriler anında müracaatını yapabilecektir. 

Vakıfbank kredi müracaatı!

Kamu bankası olan Vakıfbank üstünden prosedür yapacak olan kişiler, Vakıfbank mobil programı üstünden günün her saati müracaat yaparak kredi kullanabilirler. Vakıfbank tüketici kredisi müracaatı çevrimiçi olarak onay alan kişiler, banka şubelerine gitmeden çevrimiçi mobil programı üstünden Vakıfbank hesaplarına 7.500 TL ödeme alabilirler. 7.500 TL ve üstünde kredilerde nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara  Vakıfbank resmi internet sitesi ve banka şubelerinden müracaat yapabilir. 

Sıfır Araçlarda Fiyatlar Düzenlendi: 200 Bin TL İndirime Rağmen Almazsanız Çok Şey Kaybedersiniz! Sıfır Araçlarda Fiyatlar Düzenlendi: 200 Bin TL İndirime Rağmen Almazsanız Çok Şey Kaybedersiniz!

Akbank kampanya yaptı 

Akbank tüketici kredisi kampanyasına katılmak amacıyla SMS atabilirsiniz. SMS ile müracaat yapan vatandaşlar 2 dakika içerisinde kredi sonucunu görecektir. SMS ile tüketici kredisi müracaatı yapacak olan vatandaşlar, kendi cep telefonlarından SMS atabilecekler. Bu bağlamda atılan mesaj ardından banka değerlendirme yaparak sizlere kredi onayı verir. 7.500 TL onay alırsanız, banka şubelerine gitmeden anında hesabınıza bu ödemeleri atabilirsiniz. Bunun amacıyla de bankada mobil program kullanmanız gerekiyor. Mobil program üzerinden yapılacak kredi müracaatında onay alan vatandaşlar, şubelere gitmeden hesaplarına ödeme alıyor. 90 gün ertelemeli ve 3 sene vadeye kadar verilebilecek olan bu kredilerde banka en düşük faiz oranlarından sizi yararlandıracaktır.