Survivor 2022 All-star’da ünlüler takımında yarışan ve performansı beklenenin altında kalan Gizem Memiç hakkında ortaya çıkan detaylar herkesi şoke etti.

TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 2022 All-Star’da sona doğru yaklaşılırken, heyecan, rekabet ve gerilim giderek artıyor. Daha önceki sezonlara damgasını vurmuş yarışmacıların yine ünlüler ve gönüllüler formatında rekabet ettiği Survivor 2022 All-Star’da herkes en iyi performansını verip, eleme potasından kurtulmanın peşinde. Ancak bazı yarışmacılar var ki ne öncesinde ne de sonrasında kendilerinden beklenen performanslarını bir türlü veremedi. O isimlerden biri de ünlüler takımı yarışmacısı Gizem Memiç.

Survivor Gizem’e bak sen! Sürpriz yumurta Gizem Takımındaki ünlülerden ünlü çıktı kendisini katladı! Serenay Sarıkaya... Survivor’a yedeklerden dahil olan Gizem Memiç, yarışmada inişli çıkışlı bir performans gösteriyor. Büyük bir iddiayla yarışmaya başlayan Gizem Memiç, birleşme partisi öncesinde biraz olsun performansını geliştirse de, birleşme partisi sonrasında formunu iyiden iyiye düşürdü. Gönüllüler takımının kolay lokması haline gelen Gizem Memiç, son haftalarda da sık sık elem potasına ilk gönderilen adaylardan biri olarak karşımıza çıktı.

SüRPRİZ YUMURTA

Parkurlarda bir türlü perfomans gösteremeyen Gizem Memiç birleşme partisinde adeta yıldızlaşmıştı. Yıldız Tilbe’nin ‘Delikanlım’ şarkısını seslendirerek, parmak ısırtan bir performansa imzasını atan Gizem Memiç, birleşme partisinin ses yarışmasında da bu sayede birinci olmuştu. Birleşme partisinde yıldızı parlayan Gizem Memiç’in, Survivor parkularındaysa bir türlü yüzü gülmedi ne yazık ki.

Survivor’ın bu sessiz sakin güzeli günün en çok araştırılan isimlerinden biri. Gizem Memiç hakkında araştırma yapanlarsa hakkındaki gerçekleri görünce şaşıp kalıyor.

MEĞER SERENAY SARIKAYA…

Gizem Memiç’in 2010 yılında Miss Turkey’e, şimdilerin yıldızı Serenay Sarıkaya ile birlikte katıldığı, Memiç’in birinci olduğu, Serenay Sarıkaya’nın da ikinci olduğu ortaya çıktı. Ancak Gizem Memiç ile ilgili gerçekler sadece bununla da sınırlı kalmadı.

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

Gizem Memiç’in ünlü bir spor eğitmeni olan Burak Mert ile 2018 yılında evlendiğini görenlerse gözlerine inanamadı. Çiftin aşk dolu pozlarıysa Instagram hesaplarında yer alıyor. Bir diğer gerçekse Gizem Memiç’in kardeşi hakkında…