Vakıfbank ve Ziraat Bankası en önemli kamu bankaları arasında yer almaktadır. Bu anlamda yaptıkları kampanya ile vatandaşları mest ettiler.

ATM'den anında çekebilirsiniz! Vakıfbank ve Ziraat Bankası banka kartı olana 2.000 TL veriyor! Herhalde 2022 yılı bankalar ve bankaların yaptığı promosyonlar ile tarih sayfalarına yazılacak. Birbiri ardına yaptıkları açıklamalar ile bankalar müşterilerini şaşırttı. Görünen o ki buna devam ediyor ve edecek. Bu kampanyalara dahil olmak sizin elinizde.

Sakın 2000 TL’nizi Kaçırmayın

Vakıfbank ve Ziraat Bankası ile çalışan ve hesap kartı ile internet alışverişi yapanlar bu 2000 TL tutarındaki özendirme ücretini asla kaçırmayınız. Tek bir kerede e-ticaret sitelerinden alacağınız ihtiyaç maddeleri paketinin ardından atacağınız bir SMS ile bin lirayı hak edeceksiniz.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Bu konuda detaylı bilgilere ulaşmanız uygun olacaktır. Bilgileri aldıktan sonra kampanyaya nasıl katılacağınız sizlere açıklanacaktır. 

Ayrıca SMS ile katılmak istemezseniz bankanın telefon uygulaması üzerinden ya da internet bankacılığı ile başvuru yapmanız da mümkündür. Hem tatilinizi bu şekilde daha ucuza getirecek hem de isterseniz taksit olanağınızı kullanacaksınız.

Ödemenizi altı ya da sekiz ay vade ile gerçekleştirmeniz de olasıdır.  Bu kampanyanın detaylarına ulaşarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

ilan365.net özel haber