28 Ocak 2022 tarihinde ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan Yalnız Kurt dizisi için işler yolunda gitmiyor.

15 yeni oyuncu da fayda etmedi! atv dizisi reytinglerde darmaduman...  Fişini çektiler! Kadrosuna çok önemli oyuncuları katan dizi Yalı Çapkını dizisinin başlamasıyla birlikte topu attı. Yalı Çapkını, Arka Sokaklar başta olmak üzere pek çok dizinin sıralamasına etki etti. Böylece Yalnız Kurt dizisi için reyting sonuçları yolunda gitmemeye başladı. Yaşanan bu gelişme dizinin final yapacağı iddiaları arşa çıkmış oldu.

15 yeni oyuncu da fayda etmedi. atv dizisi reytinglerde darmaduman. Fişini çektiler. atv ekranlarında cuma günü izleyicisiyle buluşan Yalnız Kurt dizisi beklenen son geldi çattı. Ekranlara büyük bir umutla çıkan dizinin ilk sezonki reytingleri stabildi. Bir dizinin başlaması ortalığı karman çorman etti. Arka Sokaklar dahil tüm diziler bu durumdan etkilendi.

VEDA SİNYALLERİ VERİYOR

Yalnız Kurt kadrosuna çok önemli oyuncuları dahil etti. Dizi Yalı Çapkını dizisinin başlamasıyla birlikte veda sinyalleri vermeye başladı.

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

YALI ÇAPKINI ETKİSİ

Yalı Çapkını, Arka Sokaklar başta olmak üzere pek çok dizinin sıralamasına etki etti. Böylece diziler birer birer istediği sonuçları alamadı.

Bu sezon kadrosuna tam 15 yeni ismi katan Yalnız Kurt dizisi de olanlardan etkilenerek final yolunda tam gaz gidiyor. Detaylar çok yakında açıklığa kavuşacak.

KADROYA BU SEZON KATILAN İSİMLER

Jessica May
Mustafa Yalçın Hafızoğlu
Nilay Duru
Altan Gördüm
Hakan Bilgin
Hazım Körmükçü
Gerçek Alnıaçık
Gökçe Özyol
Mert Asutay
Enis Yıldız
Recep Çavdar
Ali Buhara Mete
Alper Saylık
Cihan Kurtaran
Güray Görkem