Vakıfbank'ın çalışanlara ödeyeceği nakit promosyonda önemli gelişmeler yaşanıyor. 27.000 TL'nin tek seferde ödenecek olması personelleri sevindirdi. İşte banka ve kurum arasındaki anlaşma...

Vakıfbank, promosyon ödemeleri kapsamında önemli adımlar atıyor. Emeklilere verilen promosyon ödemesine ek olarak maaş hesabını buraya taşıyan çalışanlar da yüksek promosyonlar almaktadır. Nakit ödemeler konusunda bankanın büyük kolaylık sağladığı belirtiliyor. Peki bu sefer hangi çalışanlar 27 bin TL promosyon ödemesi alacak?

27.000 TL Tek Seferde Ödeniyor

DHMİ'nin bankalar ile görüşmesi sonrasında çalışanlara ödenecek promosyon miktarı belli oldu. 2022 yılında ödenenen 8500 TL'nin iade edilmeyeceği belirtilirken, 2023 yılı için yeni bir anlaşma yapıldığı ortaya çıktı. Aşağıda Ulaştırma Memur-SEN'den gelen açıklama yer almaktadır:

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

"DHMİ Genel Müdürü Hüseyin Keskin’in girişimleriyle 2023’ten geçerli olmak üzere üç yıl için personelin hesabına 27.000 TL tek seferde yatırılacak. 2022 yılı için ödenen 8500 TL ise iade edilmeyecek. Promosyonların hesaplara yatırılma tarihi ise önümüzdeki günlerde protokolün imzalanması sonrasında açıklanacak.
Ülkemizin içinden geçtiği bu zor süreçte; promosyonları güncelleyerek özellikle deprem bölgelerindeki personelin ihtiyaçlarını karşılamasına katkıda bulunan Genel Müdürümüz Sn. Hüseyin Keskin’e ve DHMİ Yöneticilerine DHMİ Personeli ve üyelerimiz adına teşekkür ederiz."