Tarım Kredi Market herkes yesin dedi damping yaptı. Dana kıyma, kuşbaşı et bağlamında bomba indirim yapıldı. Buzdolabınız etle dolup taşacak! Mega indirime bugün start verildi!

Peş peşe açıklamalar geldi. Vatandaş akın etti! Tarım Kredi Market herkes yesin dedi! Buzdolabınız etle dolup taşacak! Mega indirime start verildi! Mübarek Ramazan ayı tüm hızıyla devam ederken Tarım Kredi Marketten bomba gibi bir indirim geldi. Vatandaş akın etti! Tarım Kredi Market herkes yesin dedi! Buzdolabınız etle dolup taşacak! Mega indirime start verildi! Birkaç gün evvel bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklama yaptığı ucuz et ve süt ürünleri nihayet Tarım ve Kredi marketlerde raflarda konumunu buldu. İnsanlar pahalılıktan eti ve sütü satın alabilmek bir kıyıya dursun, su satın alırken dahi problem yaşıyordu. Ama bundan sonra bu tür bir problem olmayacak. Milletimizin daha ucuza et ve süt ürünü alabilmesi amacıyla bizzat Cumhurbaşkanlığı talimatı bağlamında startı verilen ucuz et ve süt ürünleri kampanyası başladı. Soğuk depolarda ve buzdolaplarındaki konumunu alan ucuz etler dün itibari ile satışa başladı. İşte güncel Tarım ve Kredi Marketler et ve süt fiyatları… 

Tarım Kredi Market et fiyatlarında dev indirim yaptı

Tarım ve Kredi marketlerde satılmakta olan ucuz kırmızı et fiyatları olabildiğince etkileyici. Zira kasapta ve marketlerde dana pirzola 280 liraya satılırken Tarım ve Kredi marketlerde 140 liraya satılıyor. Kasap dana kıymanın fiyatı ise 180 lira iken Tarım ve Kredi marketlerde 83 lira oldu. Kasap ve marketlerde dana kuşbaşı 150 lira iken Tarım ve Kredi marketlerde 80 liraya satılıyor. Son olarak ise dana bonfile ücreti kasap ve marketlerde ortalama 320 lira iken Tarım ve Kredi marketlerde 200 liraya satılıyor.  

Ucuz tavuk eti de günün en çok aranan başlıklarından bir tanesi oldu. Kasap ve marketlerde tavuk but fiyatı 60 lira iken Tarım ve Kredi marketlerde 25 liraya satılıyor. Tavuk fileto kasap ve marketlerde 90 lira iken Tarım ve Kredi marketlerde 35 lira oldu. 

16 Milyon Emekliyi İlgilendiren 7500 TL'lik Ödeme Bankada Kuyruğa Neden Oldu! 16 Milyon Emekliyi İlgilendiren 7500 TL'lik Ödeme Bankada Kuyruğa Neden Oldu!