Vatandaş mest oldu! Emeklinin beklediği haber sabah yayına verildi! Emekli maaş hesaplarınız varsa ATM'den 13.000 TL ödeme bugün alacaksınız. Emekli olan vatandaşlara anında ödeme haberi geldi. İşte detaylar....

Ardı ardına açıklama yapıldı. Vatandaş mest oldu! Emeklinin beklediği haber sabah yayına verildi! Emekli maaşı hesabı olana ATM'den 13.000 TL yatıyor. Emekli maaş hesabı üzerinden verilebilecek olan bu 13 bin TL ödeme yalnızca kamu bankalarından değil, sizlere özel bankalar doğrultusundan ödenmektedir. Sizin yapmanız gereken ise oldukça kolaydır. Banka bağlamında almış olunan emekli maaşı hesabı ile internet bankacılığı parolası meydana getirmek ve bankaların mobil uygulamasına giriş yapmaktır. 

Sms ile Denizbank bağlamında nakit müracaatı yapacak olan emekliler TC kimlik numarasına 32 80 numarasına mesaj olarak gönderebilir ve bu bankanın yapmış bulunduğu 13.000 TL'ye kadar verdiği ve emekleri amacıyla kullandırılacak olan kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması halinde tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını süratli birşekilde bu banka üzerinden yapabilir, onay almaları halinde da en yakın Denizbank şubesine giderek kredi tüketimini gerçekleştirebilir.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Denizbank tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlara, başvurularını süratli bir şekilde gerçekleştirmeleri halinde daha yüksek limitlerde kredi onayı vermektedir. Denizbank Mobil programı bağlamında ve bankanın internet sitesi üzerinden de süre sınırı olmadan 7 gün 24 saat şeklinde başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz emekli maaşınız şayet Denizbank üzerinden alıyorsanız, başka bankalardaki borçlarınızı kapatarak borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak, prosedür yapabilirsiniz.