Hem siyasi hem de ekonomik faktörler kapsamında giderek pahalılaşan gündelik yaşam şartları, yurttaşların en esas gereksinimlerini bile karşılayamamalarına sebep oldu. Yaşanan bu olumsuz ilerlemeler karşısında vatandaşın yanı sıra yer alan Akbank, nisan ayının gelmesi ile eş güdümlü bahar ayı kampanyasını ilan etti. İşte Akbank’ın yeni kampanyasına dair detaylar…

Bir süredir ekonomi piyasalarında gözlenen ani yükselişlerin Rusya- Ukrayna savaşının etkileri ile daha da sürat kazanması, gündelik hayatta satışa yayılan çoğu hizmetin ve hizmet ürünün fiyatlarına zam oranlarının yansıtılmasına sebep oldu. Yaşanan olumsuz gelişmelerden sonra eli dara düşen vatandaşlara, Akbank’tan bahar desteği geldi. Banka, resmi internet sayfasında yayınlamış bulunduğu yeni kampanyası ile alakalı şartları gerçekleştiren bütün müşterilerine nakit desteğinde bulunacağını açıkladı.

Belge yok kefil yok anında 7.500 TL hesaplara yatıyor! Gidin ATM'den hemen çekin! 

Her dönem, gündelik yaşam şartlarına ve kendi müşteri portföyüne göre ilerlettiği güncel ve avantajlı kampanyalar ile bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başaran özel bankalardan biri olan Akbank, nisan ayının gelmesi ile eş güdümlü yürekleri kıpır kıpır edecek yeni bir kampanya daha ilerlettiğini duyurdu. Akbank’ın resmi internet sitesinde yayınlanan yeni gereksinim kredisi kampanyasına göre zorlu ekonomik şartlar kapsamında alım kuvveti düşen ve buna bağlı olarak da nakde olan gereksinimi çoğalan vatandaşlara, belirli şartlar kapsamında nakit desteğinde bulunulacağı bilgi kapasitesi kaydedildi. Banka, yeni tüketici kredisi hizmetinde faiz uygulamayacağını ve 7 bin 500 TL’ye kadar nakit hizmeti sunacağını açıkladı. 

Akbank doğrultusundan duyurulmuş olan yeni tüketici kredisinin faizsiz bir şekilde tüketicilere sunulacak olması, vatandaşları harekete geçirdi. Kredi hizmetinin detaylarına ulaşmak isteyen vatandaşlar, arama motorlarında sıklık ile sorgulama yapmaya başladılar. 

Akbank, geliştirmiş bulunduğu gereksinim kredisinin sadece yeni müşterileri amacıyla geçerli bulunduğunu bildirdi. Hem de faizsiz olarak sunulacak olan hizmet amacıyla azami vade adedi 12 ay olarak belirlendi. Banka, kredi hizmeti karşılığında talep ettiği tek masrafın kredi tahsis ücreti bulunduğunu ilan etti. 

Belediye KPSS B Grubu Puanıyla Personel Alımı Yapacak! Genel Şartları Karşılayan Yeni İşine Hazırlanıyor! Belediye KPSS B Grubu Puanıyla Personel Alımı Yapacak! Genel Şartları Karşılayan Yeni İşine Hazırlanıyor!

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank’ın yeni müşterileri amacıyla özel olarak geliştirmiş bulunduğu 7 bin 500 TL limitli, faizsiz tüketici kredisi hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşların, ilk olarak Akbank’ın mobil programsını indirmeleri ve açılan ekranlarda yer alan ifadeleri kusursuz bir şekilde doldurarak Akbank üyeliğini tamamlamaları gerekmektedir. İlgili üyelik adımlarını tamamlayan vatandaşlar, 5 gün amacıyla da faizsiz tüketici kredisi hizmetine mobil program aracılığı ile müracaat yapabilmektedirler.