Atatürk Havalimanı çıkarması yarın olcak...

PTT emekli kredisi başladı! 16 milyon emekliye PTT’den 80.000 TL’ye varan nakit destek PTT emekli kredisi başladı! 16 milyon emekliye PTT’den 80.000 TL’ye varan nakit destek

Atatürk Havalimanı çıkarması yarın olcak...

Gelen yoğun talep ve tepkilerin ardından ülkenin değerlerinden Atatürk Havalimanı'na karşı yapılan ihanet ve talana dur demek için yarın saat  11:00 da buluşma çağrısı geldi.

CHP, akıl almaz şekilde önce bir havalimanı yapmak için koca bir ormanı katleden ve sonrasında da Millet Bahçesi'ne çevrilme kararı alarak Atatürk Havalimanı'na göz diken iktidara "dur" demek için eylem kararı aldı.

CHP'nin kararını ise bizzat Canan Kaftancıoğlu sosyal medya hesabından duyurdu.

Pistinin bir bölümü maalesef daha önce pandemi fırsat bilinip sökülerek hastane yapılan kalanı da sökülmek istenen ve yerine Millet Bahçesi yapılacağı duyurulan Atatürk Havalimanı için CHP harekete geçti.

AKP'nin ayrıca hedefinde olan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından paylaşarak yarın Atatürk Havalimanı’nda eylem yapacaklarını duyurdu.

Kaftancıoğlu haklı çağrısında, “Yarın saat: 11.00'de Atatürk Havalimanına gidiyoruz. Atatürk'e, doğaya, kente düşman olanlara bir çift sözümüz var. Doğa dostu kurumlar ve kişileri bekliyoruz” ifadelerini kullandı.