Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin görevden alınacağı ve yerine ise Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu 'nun atanacağı haberi geldi.

Sosyal medyadan gelen yeni kulis bilgisine göre gafları ile ünlü Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin görevden alınacak ve yerine Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu atanacağı söylendi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, hakkında çıkan "Görevden alınacak" iddiası uzun süre gündemdeydi ki Twitter üzerinden paylaşımlar yapan "Haber" isimli sayfanın "kulislere" dayandırdığı bilgiye göre bu beklenti kesinlik kazandı.

"Hazine ve Maliye Bakanı Nurattin Nebati görevden alınacak. Nebati'nin yerine ise Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu atanacak." denilen haber yoğun ilgi ile karşılanırken Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu'nun kim olduğu da araştırılmaya başlandı.

Cengiz Yavilioğlu Kimdir?

AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLİ DR. CENGİZ YAVİLİOĞLU: - Erzurum Haberleri

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın 4 bakan yardımcısı da "çift maaş" aldıklarına yönelik haberlerle gündem olmuş, Bakan yardımcılarının 58-107 bin lira arasında ücret aldığı ortaya çıkmıştı ki 80 bin 155 lira aylık ücret aldığı belirtilen Yavilioğlu'nun da bakan yardımcılığından 39 bin 537 lira, Türk Telekom Yönetim Kurulu üyeliğinden ise aylık 40 bin 618 lira aldığı öğrenilmişti.

Halk arasında ademelması adı verilen ve boynun ön tarafından bulunan çıkıntıyla ilgili verilen hangi bilgi doğrudur? Halk arasında ademelması adı verilen ve boynun ön tarafından bulunan çıkıntıyla ilgili verilen hangi bilgi doğrudur?