Aşk Taktikleri 2 filmi ne zaman çekilecek? Netflix Aşk Taktikleri 2 ne zaman başlayacak.

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'ı netflix platformunda bir araya getiren Aşk Taktikleri filmi sonrasında şu sıralar Aşk Taktikleri 2 ne zaman? sorusu sorulmaya başlandı. Netflix ekranlarında gerek erot ik sahneleri gerekse de aşkın dibine kadar yaşandığı Aşk Taktikleri 2 geliyor.

Çekimleri başlandığının açıklaması sonrasında Aşk Taktikleri 2 filmi ne zaman Netflix ekranlarında olacak ?sorusu da şu sıralar çok soruluyor. Demet Özdemir ile Şükrü özyıldız'ı bir araya getiren Aşk Taktikleri filmi netflix'te Mart ayı itibariyle seyircisi ile buluşmuştu

 Aslı ile Kerem'in aşklarına anlatan Aşk Taktikleri filmi yayınlandığı hafta sadece Türkiye'de değil bütün dünyada büyük ses getirmişti. Pelin Karamehmetoğlu'nun Kaleme aldığı aşk taktikleri filminin ikincisi için kollar sıvandı .

Ağustos ayı itibari ile çekimlerinin tamamlanacağını öğrendiğimiz Aşk Taktikleri 2 filmi oyuncusu Demet Özdemir'in 14 Haziran'da Türkiye pazarında yayına girmiş olan ve Disney Plus ile anlaştığı Buğra Gürsoy ve Hafsanur Sancaktutan'ın oynadığı Dünya ile Benim Aramda dizisinin de çekimlerinin başladığı ortaya atılırke, n nisan ayı itibarıyla Disney marka yüzü olan oyuncuya eski projesinin de yani Aşk Taktikleri 2 ile de çekilmesi için onay verildiği belirtildi.

Çapkın bir reklamcı ve özgüveni yüksek bir yazarın hikayesinin canlandırıldığı Aşk taktikleri 2 filminin çekimleri başlamış bulunmakta iken Ağustos ortalarında tamamlanması ve yaklaşık 2 ay kadar montaj işlemlerinin de bitmesi ile birlikte Eylül ya da Ekim ayı gibi netflix ekranlarında olacağı söyleniyor.