İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunu 100'üncü yıldönümüne İzmirliler ile birlikte damga vuran Tarkan'ın şimdi de İstanbul'da sahne alması bekleniyor.

Tunç Soyer'in tarihe geçen İzmir kutlamaları sonrası İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da Tarkan'a konser teklifi götürdüğü iddiası gündem oldu.

Tarkan'dan İzmir konseri açıklaması: İlk 5'e girip tarihe geçmişiz

Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı! Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı!

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü kentte büyük bir coşkuyla ve Tarkan ile kutlanmış, günlerce de hem İmir hem de Tarkan gündemde kalamya devam etmişti.

Kurtuluşun 100. yılı: İzmirliler Tarkan konseriyle coştu

Tarkan'ın “dünyanın en kalabalık ilk 5 konserinden biri” olarak tarihe not düşülen harika İzmir konseri sonrası şimdi ise" İstanbul için kollar sıvandı" denildi.

Tarkan'dan İzmir konseri açıklaması: İlk 5'e girip tarihe geçmişiz

 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 29 Ekim kutlamaları için Tarkan'a teklif götürdüğü iddia edilirken haberin doğruluğu ve aslında "cevap" için Tarkan'dan açıklama bekleniyor.

Tarkan, İzmir'i salladı! 100. yıl kutlamasında büyük coşku