Mansur Yavaş, Adalet Bakanlığı’na karşı rekor tazminat davası açma kararı ile alkış aldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş suç duyurusunun ardından, ANKAPARK nedeniyle oluşan kamu zararına rağmen yargının devreye girmemesi nedeniyle Adalet Bakanlığı'na 801 milyon dolarlık tazminat davası açmaya karar verdi.

Emekliye DEV PROMOSYON müjdesi son dakika geldi! SSK, BAĞ-KUR'lunun hesabına REKOR ödeme Emekliye DEV PROMOSYON müjdesi son dakika geldi! SSK, BAĞ-KUR'lunun hesabına REKOR ödeme

Medyascope Ankapark'ı görüntüledi: 801 milyon dolarlık eğlence parkının dinozorları çürümeye devam ediyor - Medyascope

Melih Gökçek ile birlikte gündemden düşmeyen ANKAPARK olayında gelinen nokta sosyal medyada yoğun ilgi görürken, Mansur Yavaş bu konuda dikkat çeken ve takdir gören adımlar atmaya devam ediyorç

ANKAPARK nedeniyle oluşan kamu zararına rağmen yargının devreye girmediğini iddia ederek, Adalet Bakanlığı'na 801 milyon dolarlık tazminat davası açmaya hazırlanan Yavaş,  2019'da oluşan zarar bilinmesine rağmen hukuğun devreye girmediğini ve yaşananların herhangi bir soruşturmaya tabi tutulmadığını hatırlattı.

Erdoğan: Ankara'yı sahte imzalarla senet imzalayanlara teslim edemeyiz - Son Dakika Türkiye Haberleri | NTV Haber

Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş 801 Milyon Dolarlık israf ile akıllara durgunluk veren ANKAPARK için Adalet Bakanlığı’na hasar tespiti sonrası tazminat davası açacağını açıkladı ve gerekçe olarak 2019’dan beri oluşan kamu zararı ve hukukun devreye girmemesini göstereceğinin de altını çizdi.