Bankalardan müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Yeni açıklanan detaylar ise oldukça önemli. Emeklilerin hesabına 2500 TL ek ödeme yapılacak. İşte haberin detayları..

Ve netleşti! O banka da emekli maaş ödemelerine start verdi! Emeklilerin hesabına 2500 TL ek ödeme... Bir banka daha resmi internet hesabından yapmış bulunduğu son dakika haberine göre SGK-SSK ve Bağkur'lular için maaş ödemesi başlamış durumda.  Buna göre 2.500 TL'ye kadar ödeme gerçekleştirilecek. İşte detaylar ve çok daha fazlası... SGK ile bankalar arasında yapılan işbirliği bağlamında emekli olan vatandaşlar maaş taşıma detayları ya da yeni emekli maaşlarını alakalı bankalar üzerinden 3 seneliğine almayı taahhüt etmeleri halinde yüksek orada promosyon ödemesi alabiliyor. Üstelik bu ödemeler ise rastgele bir koşul aranmadan veriliyor.

Vakıfkatılım Bankası bağlamında SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli müşterilere yayılan ayrıcalıklar arasında tespit edilen emekli maaş ödeme üstünlükleri ilgi çekiyor. 2.500 TL'ye varan promosyon ödemeleri gerçekleştireceğini ilan eden Vakıfkatılım Bankası, maaşını süre sınırı olmadan Vakıfkatılım BankasıATM’lerinden ya da başka tüm banka ATM'lerinden basit bir şekilde çekme üstünlüğü sağlıyor. Ülkemizin lider katılım bankalarından Vakıfkatılım Bankası, emekli maaşları promosyon ödemeleri ile alakalı son dakika bir açıklamasında bulundu. Buna göre emekli maaşlarını  Vakıfkatılım Bankası'na taşıyana vatandaşlara özel pek çok değişik bankacılık ürün ve hizmetten faydalanmak üstünlük sağlanacak.

Buna göre; Emekli Sandığı’ndan emekli olmanız durumunda şuan çalştığınız kurum bağlamında kuruma vereceğiniz emeklilik dilekçesinde maaş ve ikramiye ödemeleri amacıyla banka tercihinizi Vakıf Katılım olarak belirtebilirsiniz.

SSK ya da Bağkur’dan emekli oluyorsanız, e-devlet üzerinden ya da SGK İl/İlçe Müdürlükleri’ne emeklilik başvurusunda bulunurken, dolduracağınız Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi’nde maaşınızın yatırılacağı banka tercihini VakıfKatılım olarak belirtebilirsiniz.

Emekli maaşı/İkramiye ödemesi VakıfKatılım’a taşıma nasıl yapılır?

En yakın Vakıf Katılım Şubesi’ne başvurarak yapabilirsiniz. 

Bağlı bulunduğunuz SGK İl Müdürlüğü’ne dilekçe ile başvurarak yapabilirsiniz. 

PTT’den alınacak e-Devlet parolası ile www.turkiye.gov.tr adresinden değiştirerek yapabilirsiniz. 

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!