Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı. Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı izle. 24 mayıs 2021 Pazartesi Kağıt Ev yeni bölüm fragmanı. Kağıt Ev 24 mayıs son bölüm fragmanı! Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı yeni bölüm yayınlandı!

Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı. Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı izle. 24 mayıs 2021 Pazartesi Kağıt Ev yeni bölüm fragmanı. Kağıt Ev 24 mayıs son bölüm fragmanı! Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı yeni bölüm yayınlandı!

Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı

Star TV’nin yeni dizisi Kağıt Ev heyecan dolu bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Merakla beklenen Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Kağıt Ev 6. bölüm fragmanında neler yaşandı? Mert’in başına neler gelecek? Azra’nın planı nedir? İşte detaylar…

Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı 24 mayıs 2021

Ekranların sevilen dizisi Kağıt Ev yeni bölümleriyle seyirciden tam not almaya devam ediyor. Gerilim yüklü senaryosunu zengin oyuncu kadrosuyla desteklemeyi başaran dizi Pazartesi akşamları ekrana geliyor. Hukuk profesörü bir baba ve avukat bir annenin kızı cinayet işliyor. Çocuklarını korumak için cinayetin üstünü kapatmaya çalışan aile, büyük bir yıkımın eşiğine geliyor. İnci’nin ölümünden sorumlu tutulan Mert ise günahsız yere suçlanıyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Cihan ve Aylin çocuklarının yaşadığı sorunlara çözüm bulmak için mücadele etmektedir. İnci’nin cesedinin bulunması tüm dengelerin değişmesine neden olur. Cemre’nin psikolojisi onarılması zor bir yara almıştır.

Babasının annesini aldattığını fark eden Cemre, İnci’den şüphelenmiştir. Bir anlık sinirine yenilen Cemre, İnci’nin ölümünden sorumlu olmasına rağmen rahat tavırlar takınmaya devam eder. Ağabeyi Mert ve İnci’nin sevgilli olduğunu öğrendiğinde ise pişmanlık ateşiyle yanmaya başlamıştır. Duygusal durumu anlık olarak değişim göstermektedir. Aylin, Cemre’deki değişimden dolayı korku duymaya başlar. Cemre’nin kendisine zarar vermesinden korkmaktadır. Mert ve İnci arasındaki ilişki açığa çıkmıştır. Mert, bir numaralı cinayet şüphelesi konumuna gelmiştir. Çocuklarını korumak için her şeyi yapmaya hazır olan Aylin ve Cihan, oğullarının masumiyetini ispat etmeye çalışır. Cihan, hukukun inceliklerini kullanarak hazırladığı plana sadık olmaya kararlıdır. Aylin, yaşadığı ağır travmanın etkisiyle bocamaya başlamıştır. Azra ise durmayacağını belli eder. Cihan, Azra’nın kontrolünü sağlamak için riskli bir hamlede bulunur. Bülent’in şüpheleri Fırtına ailesine yönelmiştir.