Uyanış Büyük Selçuklu 33. bölüm fragmanı. Uyanış Büyük Selçuklu 33. bölüm fragmanı 24 mayıs 2021 pazartesi bölümü. Uyanış Büyük Selçuklu 24 mayıs yeni bölüm tanıtımı. Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm fragmanı sizlerle!

Uyanış Büyük Selçuklu 33. bölüm fragmanı. Uyanış Büyük Selçuklu 33. bölüm fragmanı 24 mayıs 2021 pazartesi bölümü. Uyanış Büyük Selçuklu 24 mayıs yeni bölüm tanıtımı. Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm fragmanı sizlerle!

Uyanış Büyük Selçuklu 33. bölüm fragmanı

TRT 1’in iddialı dizisi Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Uyanış Büyük Selçuklu 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Uyanış Büyük Selçuklu 33. bölüm fragmanında neler yaşandı? Hasan Sabbah ölecek mi? İşte detaylar…

Uyanış Büyük Selçuklu 33. bölüm fragmanı 24 mayıs 2021

Ekranların sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu aksiyon dolu sahneleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi, Selçuklu Dönemini ve tarihi kahramanları konu alıyor. Yüksek reyting oranları ile göz doldurmayı başaran dizi, tarihi en çarpıcı yönleriyle anlatıyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Uyanış Büyük Selçuklu 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Sultan Melikşah önemli bir yol ayrımının eşiğindedir.

Sencer ve Tapar arasındaki bağlar kopma noktasına gelir. Sencer, Tapar’a hiç güvenmez. Bu yüzden onun adımlarını yakından takip etmeye karar verir. Tapar izlendiğinin farkına vardığında büyük bir öfkeye kapılır. Hasan Sabbah’ın intikam yemini cihanın dört bir yanında duyulmuştur. Melikşah, düşmanının fırsat kolladığının farkındadır. Bu yüzden tüm meliklerine dikkatli olmalarını buyurmuştur. En çok da Sencer’in daha dikkatli adım atmasını istemektedir. Terken Hatun, taht savaşlarında kanlı bir yol izlemeye devam etmektedir. Terken Hatun’un hırsları ve öfkesi büyümeye devam ederken çevresine verdiği zarar da artmaya başlamıştır. Melikşah, hareminde yaşanan karmaşanın ve huzursuzluğun farkındadır. Düşmanları tarafından her an pusuya düşürülme tehlikesine karşılık hanesinde de huzur olmaması onu rahatsız etmiştir.

Şehzade Mahmut’un tahta geçmesi için hazırlıklara başlayan Terken Hatun, Zübeyde Hatun’a kök söktürmektedir. Zübeyde Hatun, oğlunun veliaht olmasından dolayı çok mutlu olmuştur. Lakin, içindeki korku ve endişe her geçen gün yükselmektedir. Özellikle Terken Hatun’un gazabının oğluna ulaşmasını engellemeye karar verir. Daha fazla geride kalmak istememektedir. Turna Hatun, Sencer’e karşı hazırlanan tuzağı öğrenir.