Vodafone, 2020 yıl sonunda Vodafone abonelerine özel bedava internet kampanyalarını duyurdu! 2020 yılının bitimine ve 2021'e girmemize sayılı günler kala Vodafone'dan sevindiren haber geldi. Özel günler, Bayramlar ve daha pek çok günde hediye internet pa

Ziraat Bankası en düşük faiz oranlarını uyguluyor! Nakit ödeme yapıyor! 25.000 TL ödeme yapılacak! Ziraat Bankası en düşük faiz oranlarını uyguluyor! Nakit ödeme yapıyor! 25.000 TL ödeme yapılacak!
Vodafone, 2020 yıl sonunda Vodafone abonelerine özel bedava internet kampanyalarını duyurdu! 2020 yılının bitimine ve 2021'e girmemize sayılı günler kala Vodafone'dan sevindiren haber geldi. Özel günler, Bayramlar ve daha pek çok günde hediye internet paketleriyle abonelerini sevindiren Vodafone 2020 yıl sonu için bedava internet dağıtmaya devam ediyor! Vodafonelular'ın merakla araştırdığı bedava internet kampanyalarını haberimizde sizler için derledik...

Türkiye'nin sayılı GSM operatörleri arasında yer alan Vodafone 2020 yıl sonu bedava internet kampanyası yapıyor mu? Yıl boyunca belirli gün ve dönemlerde bedava internet paketleriyle abonelerine bol bol GB dağıtan Vodafone, 2020 yıl sonu - Aralık ayı itibariyle bedava internet kampanyalarına devam ediyor. Vodafone'dan bedava internet almak isteyen Vodafonelular da araştırmalara başladılar. 2020 Aralık ayı Vodafone hediye internet nasıl alınır? Vodafone 2020 yıl sonu bedava internet kampanyasına nasıl katılabilirim? Bu soruların yanıtları merakla araştırılıyor.

Vodafone 2020 Yıl Sonu Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone 2020 yıl sonu itibariyle bedava internet kampanyalarına devam ediyor! Özellikle eğitimi desteklemek isteyen Vodafone, üniversite öğrencilerine 6 GB, ilk-ortaokul ve lise öğrencilerine ise 3 GB Eba bedava internet kampanyasını sürdürüyor. Salgının başlangıcından bu yana uzaktan eğitime destek için verilen bedava internet paketleri 2020 Aralık ayında da, yeni yılda da devam edecek. Vodafone 2020 yıl sonu bedava internet kampanyaları bunlarla da sınırlı değil! Vodafonelular, 10 GB bedava internet sahibi olabiliyor!

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Vodafonelular, Android için Google Play ve iOS için App Store üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek "Bana ne Var?" alanından haftalık olarak bedava internetlerine kavuşabiliyorlar! Ayrıca Çarkıfelek ile çarkı çevirerek haftalık olarak Bedava dakika, SMS ve internet sahibi olabilirsiniz! Vodafone, abonelerine her hafta sunduğu Çarkıfelek bedava internet kampanyasına 2020 Aralık ayında da devam ediyor. 2020 yıl sonu döneminde özellikle sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde internete ihtiyaç duyan Vodafonelular, Vodafone yanımda uygulamasıyla bedava internete kavuşuyorlar!

Vodafone 10 TL Harca 1 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone Mobil Ödeme sistemi üzerinden yapılan her 10 tl'lik harcama başına 1 GB bedava internet kazanılıyor! Faturalı veya faturasız Vodafone aboneleri, Vodafone mobil ödeme üzerinden yapacakları her tür ödemede, 10 TL ve üzeri için 1 GB bedava internet kazanıyor.