Vodafone çöktü! 6 Aralık pazar akşamı Pandemi nedeniyle herkesin evde olduğu anlarda Vodafone internete erişim sağlanamıyor. Hem ev interneti hem cep telefonu interneti Vodafone erişim sağlanamıyor.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme
Vodafone çöktü! 6 Aralık pazar akşamı Pandemi nedeniyle herkesin evde olduğu anlarda Vodafone internete erişim sağlanamıyor. Hem ev interneti hem cep telefonu interneti Vodafone erişim sağlanamıyor. Vodafone kullanıcıları konuyla ilgili yetkili telefonları ve sosyal medya üzerinden erişmeye çalışsa da konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

6 Aralık 2020 Vodafone ne oldu?

Vodafone'dan bilinmeyen arıza şoku. Vodafone interneti olan kimse internete bağlanamıyor. Hem 6 Aralık pazar akşamı Vodafone internete girmiyor hem de vatandaşlar müşteri hizmetlerine henüz ulaşamıyor. Konuyla ilgili bilinmeyen arıza açıklaması dışında henüz bir açıklama yapılmadı.

Vodafone internet ne oldu? Nasıl kullanılır?

Vodafone internet çökmesi sonrası tek bir çare bildirildi. O Da Vodafone hattı olanlar için DNS adresini değiştirmek. Hemen modeme bağlanarak güncel DNS adresinizi girerek internet erişimi alabilirsiniz. Vodafone 6 Aralık internet sorunu çözümü Modem arayüzünden 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 dns adresleri girerek kesintisiz olarak kullanabilirsiniz.

Vodafone düzeldi ama kopmalar sürüyor!

Vodafone 1 saati aşkın süredir vermediği internet sonrası yeni yeni Vodafone internet erişimi veriliyor. Ancak yine de ara ara kopmalar meydana geleceği gelen bilgiler arasında. Vodafone'dan henüz konuyla ilgili açıklama yapılmazken İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere 81 ilde Vodafone erişim sağlanamadığı bildiriliyor.