Çok Güzel Hareketler Bunlar Yılmaz Erdoğan neden yok? Ayrıldı mı bıraktı mı her yerde aranmaya başladı. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de önemli bir değişiklik yapıldı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar Yılmaz Erdoğan neden yok? Ayrıldı mı bıraktı mı her yerde aranmaya başladı. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de önemli bir değişiklik yapıldı. Programın ilk sezonundan bu yana ekibin başında olan Yılmaz Erdoğan iki haftadır Çok Güzel Hareketler Bunlar'da yer almıyor. Peki Yılmaz Erdoğan niye gitti? Çok Güzel Hareketler Bunlar Yılmaz Erdoğan istifa mı etti?

Çok Güzel Hareketler Bunlar Yılmaz Erdoğan neden yok?

Yılmaz Erdoğan, yeni film hazırlıklarına başladı. Muğla'daki çiftliğinde senaryo çalışmaları yapan Erdoğan çekim için İstanbul’un dışına da çıkacağı için Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan ayrıldı. Yerini ise Eser Yenenler'e bıraktı. Şimdilerde herhangi bir projesi olmayan Eser ise programda yer almayı kabul etti. Peki Yılmaz Erdoğan Çok Güzel Hareketler Bunlar'a geri dönecek mi?

Yılmaz Erdoğan ÇGHB'ye ne zaman dönecek?

Yılmaz Erdoğan, Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan tamamen ayrıldı diyemeyiz. Çünkü Erdoğan, bir süre sonra öğrencilerinin yanına geri dönecek.  Bu süreç tahminlere göre bir ay sürecek.

Daha önce Vizontele Tuuba ve Kelebeğin Rüyası ve Organize İşler Sazan Sarmalı gibi başarılı projelere imza atan Yılmaz Erdoğan pandemi sürecinde yazdığı senaryoları beyaz perdeye taşıyacak.