Acun Ilıcalı’nın yeni dijital içerik platformu olan Exxen yeni yılın hemen başında yayın hayatına başlıyor. Kaliteli yapımları ve ünlü isimleri barındıran Exxen birçok kişi için merak konusu olmaya başladı.

Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket.. Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket..
Acun Ilıcalı’nın yeni dijital içerik platformu olan Exxen yeni yılın hemen başında yayın hayatına başlıyor. Kaliteli yapımları ve ünlü isimleri barındıran Exxen birçok kişi için merak konusu olmaya başladı. Platform içerisinde önceden YouTube üzerinden yayınlanan ve oldukça büyük bir kitleye erişen Kesin Yaşanmıştır da yer alacak. Büyük bir ses getiren Kesin Yaşanmıştır programı sunucusu Volkan Öğe de insanlar tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan birisi olmuştur. Volkan Öğe kimdir? Kesin Yaşanmıştır Exxen programı sunucusu Volkan kim? sorularının cevaplandırılacağı yazımızda birçok detay da yer almaktadır.

Kesin Yaşanmıştır Exxen Platformunda!


2019 yılında Youtube üzerinden programları yayınlamaya başlayan Volkan Öğe değişik tarzı ve sıra dışı yapımı ile birlikte çok büyük bir yankı uyandırmıştır. Program genel olarak normal kişilerin hikâyelerini anlattığı ve anlatılan hikâyeler üzerine programda yer alan izleyicilerin yaptıkları yoruma dayalıdır. Volkan Öğe de programın kurucusu ve sunucusu olarak rol almaktadır. Kesin Yaşanmıştır programı isminden de anlaşılacağı üzere klasik hikâyelerden ziyade beklenmedik olayların anlatılması üzerine kuruludur. Anlatıcılar hikâyelerini anlattıktan sonra sunucu Volkan Öğe ve diğer izleyiciler konuyla ilgili yorumlar yapmakta ve esprili bir dil ile yaklaşmaktadır. Kaliteli bir yapım olmasıyla birlikte birçok kişi tarafından uzun süredir izlenmekte olan yapım artık Exxen platformu içerisinde yer alıyor. Genel olarak isminden ağırlıklı olarak Youtube üzerinde söz ettiren Volkan Öğe daha önceleri yapmış olduğu değişik şarkılarla ve yapımlarla da kalitesini ortaya koymuştur. Esprili bir yaklaşım tarzına sahip olan Öğe, programına da bu özelliğini başarılı bir şekilde yansıtmıştır.

Acun Ilıcalı yıllardır Türkiye içerisinde birçok başarılı işe imza atmıştır. Yurtdışında büyük ses getirmiş olan programları ülkemize getiren ve başarılı olmasını sağlayan ünlü televizyoncu yeni yıl ile birlikte Exxen isimli dijital içerik platformunu da beğenilere sunacak. Youtube içerisinde beğenilen ve yüksek sayıda izlenmeye sahip olan Kesin Yaşanmıştır programı da Acun Ilıcalı’nın da dikkatinden kaçmamıştır. Programı Exxen platformuna taşımak isteyen Ilıcalı, programın kurucusu ve sunucusu Volkan Öğe ile bir araya gelerek anlaşma sağlamıştır. Dijital yayın platformu içerisinde birçok kaliteli yapım yer aldığı gibi son dönemlerde isminden sıklıkla söz ettiren başarılı Youtube yayıncıları da yer alıyor. Youtube üzerindeki izlenme sayısıyla büyük bir kitleye hitap eden Kesin Yaşanmıştır programı bu başarısı ile birlikte Exxen platformunda yer almaya hak kazanmıştır. Programın kurucusu ve sunucu Volkan Öğe ile ilgili bilgiler de araştırılmaya devam ediyor. Volkan Öğe kimdir sorusunun cevabı da yazımız içerisinde yer almaktadır.

Volkan Öğe Kimdir?


1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Volkan Öğe ünlü oyuncu ve Youtuber olarak bilinmektedir. Youtube ülkemize ilk giriş yaptığı dönemlerde farklı yapımlara ve videolara tanık olurken bu dönemde Volkan Öğe de farklı işlere imza atmıştır. Batesmotelpro isimli bir kanal kuran ve çeşitli şarkılar yapan Volkan Öğe tarzını ve farkını ortaya koymayı başarmıştır.

Arkadaşları Ömür Cedimağar ve Tansu Tunçel ile birlikte birçok farklı şarkıya imza atmıştır. Mizah amaçlı kurulmuş olan bu Youtube kanalı içerisinde Fransızca’dan dilimize çevirdikleri şarkılar ile tanınmıştır. Şarkıları veya videoları kendi tarzlarına göre değiştiren grup stil olarak ülkede ilklere imza atmıştır. Lassa ve Domino’s Pizza için çektikleri viral videolar ile birlikte birçok kişinin hafızasına şarkıları kaznımayı başarmışlardır. Volkan Öğe 2012 yılında vizyona giren Patlak Sokaklar: Gerzomat isimli filmde de başrol olarak görev yapmıştır.