Whatsapp'ın yeni özelliği çok tutulacak. Çünkü sohbet ekranını şifreleyebileceksiniz. Telefonunuzdaki sohbetleri kilitleyebileceğiniz bu özellik iki arkadaşı birbirine bile düşürebilir. İlişkiler arasında problem olabilecek bu önemli güvenlik gizlilik özelliği Whatsapp'a ne zaman gelecek?

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Whatsapp sohbetinin kilitlenmesiyle ilgili pek çok farklı uygulama mevcuttu. Şimdi ise tüm bu uygulamaları saf dışı bırakacak Whatsapp özelliği yolda. Öyle ki bu özellik neticesinde artık mesajlarınızı bir başkasının okuması neredeyse imkansız hale geliyor. Telefonunuz açık olsa bile mesajlarınızı sizden başkası okuyamayacak.

Sohbet Kilitleme Özelliği Nedir?

Sohbet kilitleme özelliği, henüz beta sürümünde olsa bile kullanıcıların o sohbete tıkladıklarında şifre ile karşılaşmasını baz alıyor. Yani siz kilitlenen bir sohbete girmek istediğinizde karşınıza şifre isteyen bir ekran çıkacak. Sizler de o şifreyi biliyorsanız ekrana yazarak sohbeti okuyabilirsiniz. Aksi halde ne yazık ki sohbette ne yazdığını öğrenemeyeceksiniz.

Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

Whatsapp'ın yeni özelliği için güncelleme henüz gelmiş değil. Beta sürümü tamamlandıktan sonra güncelleme yapılacaktır. Şimdilk büyük bekleyiş sürüyor. Bakalım gerçekten de beklentileri karşılayacak şekilde bir özellik olacak mı? Pek çok ilişkinin bu nedenle sıkıntıya girebileceği tahmin edilmekte.