Whatsapp'ın yeni güncellemesinde mesaj düzenleme özelliği olacak. Bu da mesajlarınızı gönderdikten sonra belirlenen süre içerisinde silmeden değiştirebileceğiniz anlamına geliyor. iOS ve Android için güncelleme çalışmaları bitti mi?

Whatsapp, kritik bir güncelleme için hazırlık yapmakta. Uygulamadan gelen haberle birlikte düzenlemeler çoktan başladı. Beta sürümde testlerin gerçekleştiği belirtiliyor. Whatsapp'ın yeni güncellemesi sonrasında mesajlar düzenlenebilecek.

15 Dakika İçerisinde Mesaj Düzenleyebilirsiniz

Mesajı gönderdikten sonraki 15 dakika içerisinde mesaj düzenleme özelliği aktif olacak. Düzenlenen mesajlar için ise "Düzenlendi" ibaresi yer alacak. Bu da oldukça önemli bir güncelleme diyebiliriz. Peki ne zaman resmi olarak yayınlanacak? Android ve iOS kullanıcıları sonucu bekliyor.

whatsappres_11zon

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Whatsapp Güncellemesi Ne Zaman Geliyor?

Whatsapp'ın hali hazırda iOS ve Android için güncellemeye devam ettiği belirtilmekte. Yakın zaman sonra güncellemenin yayınlanması beklenebilir. Ancak tüm bu gelişmeler dahilinde net bir bilgi verilmedi. Sizce, Whatsapp'ta mesaj düzenleme özelliğinin olması uygulamanın kullanımını olumsuz yönde etkiler mi? Bu ihtimal yakın zamanda daha da net hale gelebilir.