Whatsapp, yeni bir özellik ile dikkatleri üzerine çekecek. Tatil modu özelliği ne işe yarıyor Whatsapp kullanıcıları büyük güncelleme için beklemeye başladı. İşini Whatsapp'a taşıyanlar ve telefona bakmaya ara vermek isteyenler için pahabiçilemez bir özellik sunuldu.

Emekli Maaş Zammı Hangi Tarihte Yasalaşacak? Önümüzdeki Ay Maaşlar 7500 TL Olacak mı? Emekli Maaş Zammı Hangi Tarihte Yasalaşacak? Önümüzdeki Ay Maaşlar 7500 TL Olacak mı?

Whatsapp, yeni bir özellik peşinde çalışıyor. Henüz beta aşamasında olsa da şimdiden büyük ses getirdi. Eğer özellik uygulamalara resmi olarak yüklenir ise milyonlarca kullanıcı yeni özellikten seve seve yararlanacak. Aslında bakılırsa bir süredir kullanıma sunulması bekleniyordu. Pek çok internet sitesi ve uygulamada tatil modu özelliği mevcut. Whatsapp da bu konuda geri kalmak istemiyor. O yüzden çalışmalara start verdi.

Whatapp Tatil Modu Nedir?

Whatsapp tatil modu, kullanıcıların iş mesajlarını bir süreliğine görmek istemediği durumlarda kullanılabilir. Size gelen mesajlar arşive otomatik olarak gönderilecek. Böylelikle hem bildirim almayacak hem de Whatsapp ana sayfanızda mesajlara dair bir ipucu görmeyeceksiniz. 

whatsappupadate

Telefon Etkileşimini Azaltacak

Bu sayede telefona az da olsa ara vermek isteyenler bu modu kullanabilecek. Tatil modunun ne zaman uygulamaya yükleneceği ve güncelleme ile duyurulacağı bilinmiyor. Ancak Whatsapp, söz konusu güncelleme için emin adımlarla çalışmakta. İşini Whatsapp'a taşımış olan herkes için önemli bir özellik diyebiliriz. En kısa sürede yapılması beklenen güncellemede tatil moduna da yer verilmesi muhtemel.