Whatsapp'tan gelen yeni güncelleme ile birlikte artık bir hesabı iki farklı telefonda kullanma imkanına sahip olacaksınız. iOS ve Android için çalışmalar devam ediyor. Eşlik modu adı verilen Whatsapp yeni özelliğiyle birlikte uygulamayı iki cihazda birden kullanabilirsiniz.

Whatsapp, yeni bir güncelleme peşinde. Şu sıralar oldukça yoğun bir çalışma sergileniyor. Bu gelecek güncelleme ile birlikte de bir hesabı iki farklı telefonda kullanmak mümkün olacak. Üstelik bunu aynı anda yapabileceksiniz. Hali hazırda deneme sürecinin devam ettiği vurgulanıyor.

Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı! Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı!

İki Telefondan da Erişim Olacak!

Aynı anda iki telefondan da Whatsapp kullanımı yapabileceksiniz. Herhangi bir sorun yaşamayacağınız bu özelliğin ismi ise eşlik modu olarak kayıtlara geçti. Eşlik modu hakkında verilen bilgiler henüz resmi nitelik taşımasa da beta çalışmaları hali hazırda devam etmekte.

Android ve iOS Betasında!

Hem android hem de iOS kullanıcılarının bu özelliği kullanabilmeleri adına beta çalışmaları sürüyor. Yıllardır söz konusu özelliğin yayınlanmaması ve artık Whatsapp'ın temeli haline gelen "Whatsapp aynı anda iki telefonda kullanılamaz" bilgisi artık tarih olacağa benziyor. Özelliğin en kısa sürede yayınlanması ve kullanıcılar tarafından kullanıma açılması beklenmekte.

Yeni Özellik Nasıl Kullanılacak?

Whatsapp'ın eşlik modu özelliğinin kullanımı için qr kodunu bu sefer telefon için okutacaksınız. Böylelikle hiçbir problemle karşılaşmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güncel detaylar ve dahası için haber sitemizi takip etmeyi unutmayın. Whatsapp güncellemeyi yayınladığı vakit sizlere bilgileri aktaracağız.