Emre Mor ve PSG yıldız futbolcusu Kylian Mbappe'nin kendisine yazmalarını ifşa eden Yağmur Taktaş kimdir? Yağmur Taktaş nereli? Yağmur Taktaş kaç yaşında? Yağmur Taktaş ne iş yapıyor?

Sosyal medya yayılnaya başladığndan beri ifşaların ardı arkası kesilmiyor. Özellikle genç kızlar kendilerine yazan ünlü futbolcu ve ünlü oyuncuları ifşalamaya devam ediyor. Son olarak Yağmur Taktaş PSG'nin yıldız futbolcusu Kylian Mbappe'nin kendisini otele davet etmesini ifşa etti.

Yağmur Taktaş, daha önce de Emre Mor'un kendisini evine davet ettiğini iddia etmişti. İddialara göre daha önce İstanbul'a gelen ve Yağmur Taktaş ile otelde buluşan Mbappe'nin, Taktaş'a yeniden mesaj atarak atıp İstanbul'da buluşmak istediği öğrenildi. Mbappe'nin attığı mesajın ekran görüntüsü gündeme bomba giib düştü.

Arda Güler'e Tepki Dinmiyor! Sosyal Medya Genç Futbolcuyu Ateş Altına Aldı! Arda Güler'e Tepki Dinmiyor! Sosyal Medya Genç Futbolcuyu Ateş Altına Aldı!

Yağmur Taktaş, daha öncede Emre Mor'la ilgili olarak, "Sosyal medyada yaklaşık 2 milyon takipçisi var. Bana sosyal medyadan kendisi mesaj yolladı. Konuştuğumuzda daha önce görüştüğümüzü söyledi ama ben hatırlamıyorum. Emre Mor ile bir araya geldik. Gece kulübünde değil. Ben dünya starlarıyla konuşuyorum. Onların da mesajları var istesem onların mesajlarını da ifşa ederdim. Emre benden yaşça küçük. Ben küçük erkeklerden hoşlanmıyorum. Ben 23 yaşındayım ama bana bir şeyler öğretebilecek insanlarla iletişim kurmayı istiyorum" demişti.

Yağmur Taktaş şimdi de Mbappe'nin kendisine attığı mesajları ifşaladı.

İkilnin daha önce de İstanbul'da bir otelde buluştuğu öğrenildi. Mbappe'nin, Yağmur Taktaş'a yeniden mesajlar atarak İstanbul'da buluşmak istediği iddia edildi. Kylian Mbappe'nin İstanbul'da buluşmak istediği ünlü bir otelden fotoğraf attığı mesajın ekran görüntüsü sosyal medyada gündem oldu.

YAĞMUR TAKTAŞ KİMDİR?

1996 yılında doğan Yapmur Taktaş Adana'da Anadolu Lisesi mezunudur. İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Yağmur Taktaş Emre Mor ve Mbappe'nin kendisine ayzdığı mesajları ifaşalaması ile gündem olmaktadır.