Hercai dizisi ile dikkatleri çeken başarılı oyuncu Yalancı ve Mumları dizisinin kadrosuna dahil oldu. İşte detaylar..

 İngiliz yapımı Mistresses dizisinden uyarlanan, Med Yapım imzalı, yönetmenliğini Koray Kerimoğlu'nun yaptığı, senaryosu Nermin Yıldırım tarafından kaleme alınan, dram türündeki Yalancı ve Mumları dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

30'lu yaşlarında 4 kadının hayat hikayesinin anlatıldığı, başrolünde  Ceren Monay, Elçin Sangu, Şafak Pekdemir ile Melike Güner'in yer aldığı ve kadrosunda  Feyyaz Duman, İsmail Demirci, Burcu Gölgedar, İlker Kızmaz ve Oğulcan Kayacan'ın yer aldığı diziye sürpriz bir isim dahil oldu.

tansu-tasanlar

En son Hercai dizisiyle adından söz ettiren Ahmet Tansu Taşanlar, Yalancı ve Mumları dizisinin kadrosuna dahil olduğu öğrenildi.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Elif, Meliha, Şebnem ve Leyla adlı dört arkadaşın aşk hayatları, ilişkileri, sırları, yalanları ve hepsinden önemlisi arkadaşlık ilişkileri anlatıldığı Yalancı ve Mumları her pazar saat 20:000'de FOX TV'de..