Yapay zekayı kullanarak video yapmak ister misiniz? ChatGPT4 ile bunun mümkün olacağı açıklandı. Microsoft ve OpenAI, tüm dünyayı etkisi altına alan yapay zekaya dair önemli bir duyuruda bulundu. İşte yapay zekanın geldiği son nokta ve kusursuz video yapımıyla ilgili bilgi...

ChatGPT4 ile birlikte gelecek yenilikler merak ediliyor. Özellikle de son zamanlarda yapay zeka ile yapılabilenler düşünülecek olursa herkes şaşkınlıkla detayları beklemekte. Çünkü yapay zekanın normal insan gibi ve üstelik çok daha kısa süre içerisinde resim yaptığı, sıfırdan makalae yazdığı ve daha pek çok işleme imza attığını gördük. Hal böyle olunca yapay zeka ile başka hangi işlemlerin yapılabileceği yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Yapay Zeka ile Video Yapabileceksiniz!

Eğer Microsoft ve OpenAI'den gelen bilgiler doğru ise yapay zeka ile video oluşturmak sanıldığı kadar zor olmayacak. ChatGPT4'e bu yönde büyük bir güven mevcut. Yapay zekanın geldiği son nokta ise kullanıcılara heyecan veriyor.

Önümüzdeki Hafta Duyurulabilir!

Öte yandan yetkililerden gelen açıklamalar gösteriyor ki ChatGPT4 için önümüzdeki hafta resmi duyuru gerçekleştirilecek. Bakalım iddialar ne kadar doğru ve gerçekten de yapay zeka ile kusursuz video yapmak mümkün olacak mı göreceğiz.