Yapı Kredi'den gelen hisse senedi hesabı çekilişi dikkat çekti. Hisse senedi hesabınızı açarsanız 20 bin TL'den 3 bin TL'ye kadar ödül kazanma şansınız var. Peki çekiliş ne zaman yapılacak? Bankanın hisse senedi çekilişini kaçırmayın.

Yapı Kredi'nin yeni kampanyasıyla birlikte hisse senedi hesabı açayanlar büyük fırsat yakalayablir. Çünkü belirlenen tarihler arasında banka üzerinden hisse senedi hesabı açarsanız, sizler de çekilişe katılım hakkı elde ediyorsunuz. Bu çekilişte ise verilecek ödülleri duyunca şaşırabilirsiniz. 

Son Dakika: MEB'den 3500 Engelli Öğretmen Ataması Açıklaması! Başvurular 3 Nisan'da Başlıyor! Son Dakika: MEB'den 3500 Engelli Öğretmen Ataması Açıklaması! Başvurular 3 Nisan'da Başlıyor!

Yapı Kredi Çekiliş Ödülleri

Yapı Kredi'de hisse senedi hesabı çekilişinde 1 kişi 20 bin TL, 5 kişi 10 bin TL ve 10 kişi 3 bin TL Parapuan kazanacak. Parapuanınızı ise alışverişlerde kullanabileceksiniz. Müşterilere sunulan bu avantajlı çekilişe katılmak ise çok basit. Banka üzerinden ilk defa hisse senedi hesabı açıyor olmanız yeterli. Kampanyaya ilişkin katılım detaylarına biraz daha göz gezdirelim.

Hangi Tarihlerde Geçerli?

Kampanya 1 Aralık 2022'de başladı. 31 Ocak 2023 tarihinde sona erecek. Bu süre zarfında sizlerin yapması gereken şey hisse senedi hesabı oluşturmak için SMS yöntemini kullanmak. Böylelikle kısa süre içeisinde başvurunuz gerçekleşecek. SMS ile katılım sağlamak adına HISSESENEDI yazıp bir boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak 4470'e SMS gönderin. Bu işlemi bankada kayıtlı telefon numaranız üzerinden yapmanız gerekiyor.

İşlem Yapanlara 5 Çekiliş Hakkı Daha!

Yapı Kredi hisse senedi çekilişinde eğer en az 1 lotluk işlem yaparsanız 5 çekiliş hakkı daha elde edeceksiniz. Böylelikle toplam 6 çekiliş hakkı ile şansınızı artırabilirsiniz. Büyük ödülleri kazanacak şanslı isimlerden biri siz olabilrsiniz.