Yapı kredi bankası banka hesabı olan kişilere 50 TL hediye edilecek! Bu kampanya yeni başladı!

Yapı Kredi Worldpay ile yapılacak tüm alışverişlerde 50 TL worldpuan kazandıran kampanyasını duyurdu. Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin mobil ödeme yoluyla ya da QR kodu kullanarak harcama yapması gerekiyor. Yapılacak ilk harcamanın %50'si anında hediye ediliyor. Toplamda da 50 TL worldpuan kazandırıyor. World mobil uygulaması üzerinden mobil ödeme adımını kullanarak Yapı Kredi kart ya da TL kartı ile yapılacak işlemlerde 50 TL world puan kazandırıyor. Yapılacak olan ilk harcamaya özel sunulan bu kampanya taksitli ya da peşin alışverişlerde geçerli oluyor.

Kart Alışverişine 50 TL Hediye Kampanya Şartları

POS üzerinden QR kod ile ödeme yapanlar her iki yöntemi kullanabiliyor. Mobil ödemede sadece peşin ödemelerde faydalanılabiliyor. İnternet üzerinden QR kodu kullanarak yapılacak herhangi bir ödeme kabul edilmiyor. Nakit çekim işlemleri, iptal ya da iade işlemleri ile puan kullanımları da kampanya sürecine dahil edilmiyor. Yurtiçi işlemlerde kampanya geçerliliğini koruyor. 

Kart Alışverişine 50 TL Hediye Kampanyasına Başvurusu

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

Her müşteri en fazla 50 TL world puan kazanabiliyor Yapı Kredi'nin kullanıcıları için sunmuş olduğu kampanyaya katılmak isteyenlerin uygulaması için de yer alan ilgili kampanya bulunarak Hemen katıl butonuna basmak gerekiyor. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra yapılacak olan işlemler dikkate alınıyor. 4 Ocak 2023 tarihine kadar açıkta kullanılan bir hesabın bulunmaya devam etmesi gerekiyor. Puanlar yüklendikten sonra kullanılmadığında 4 Şubat tarihinde hesaptan geri alınıyor.